Dostawa i montaż regałów jezdnych i stacjonarnych do pomieszczeń Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu oraz w Delegaturze w Pile - postępowanie II
Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00554022
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00554022/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-11-25 11:53
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0424b7f5-9518-40a1-bbc5-c88ea0ec38dc
- Identyfikator
- 7781012911
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00554022 z dnia 2025-11-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż regałów jezdnych i stacjonarnych do pomieszczeń Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu oraz w Delegaturze w Pile - postępowanie II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000514331
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Niepodległości 16/18
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-713
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: skop@poznan.uw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.poznan.uw.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://poznan-uw.logintrade.net/zapytania_email,216133,2cd798133ae4a6180ff62fcb300bf71a.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż regałów jezdnych i stacjonarnych do pomieszczeń Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu oraz w Delegaturze w Pile - postępowanie II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0424b7f5-9518-40a1-bbc5-c88ea0ec38dc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00554022
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00047740/23/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.15 Dostawę i montaż regałów jezdnych i stacjonarnych do pomieszczeń Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu oraz Delegatury WUW w Pile
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W prowadzonym uprzednio postępowaniu w trybie podstawowym nie zostały złożone żadne oferty.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OA-VII.272.5.68.2025.4
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 104400 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż regałów jezdnych i stacjonarnych do pomieszczeń Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu oraz w Delegaturze w Pile realizowana w częściach:
1) część I – dostawa i montaż regałów jezdnych i stacjonarnych w pomieszczeniach WUW w Poznaniu przy ul. Kazimierza Wielkiego 24/26,
2) część II – dostawa i montaż regałów jezdnych i stacjonarnych w pomieszczeniach archiwum w Pile przy ul. Dzieci Polskich 26,
3) część III – montaż regałów jezdnych w pomieszczeniu NP-7 budynku B WUW w Poznaniu przy ul. Kościuszki 93.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz miejsce realizacji zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ. Rzuty pomieszczeń mają charakter poglądowy
3. Dostarczone regały o których mowa w opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 3 do SWZ) muszą być fabrycznie nowe i pełnowartościowe oraz nie mogą nosić znamion używania lub uszkodzenia (dotyczy części I i II).
4.5.3.) Główny kod CPV: 39131100-0 - Regały archiwalne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca nie przystąpił do negocjacji w wyznaczonym terminie. Tym samym niemożliwe jest zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego.| 2025-11-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |