Modernizacja systemu archiwizacji obrazów diagnostycznych ARPACS na potrzeby Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Praga Południe.

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Praga Południe

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00554476
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00554476/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-25 13:08
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dc4bdb08-04f6-4ae2-ac92-04f6ccff5f3a
Identyfikator
1130103905
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

System obrazowania i archiwizowaniaUsługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemówUsługi archiwizacji komputerowej i konwersji katalogówUsługi archiwizacji komputerowejUsługi obrazowania medycznegoUsługi pomocy technicznej

Wykonawcy

1 przyznane

SYNEKTIK SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 0
222 240 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00554476 z dnia 2025-11-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Modernizacja systemu archiwizacji obrazów diagnostycznych ARPACS na potrzeby Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Praga Południe.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Praga Południe

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012867570

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krypska 39

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 04-082

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzialzamowien@szpzlo.praga-pld.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpzlo.praga-pld.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/szpzlo.praga-pld

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja systemu archiwizacji obrazów diagnostycznych ARPACS na potrzeby Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Praga Południe.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dc4bdb08-04f6-4ae2-ac92-04f6ccff5f3a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00554476

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00387999

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SZPZLO/ZP/10/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja posiadanego przez Zamawiającego systemu
archiwizacji obrazów diagnostycznych ARPACS na potrzeby Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Praga Południe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48329000-0 - System obrazowania i archiwizowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów

72900000-9 - Usługi archiwizacji komputerowej i konwersji katalogów

72910000-2 - Usługi archiwizacji komputerowej

85150000-5 - Usługi obrazowania medycznego

71356200-0 - Usługi pomocy technicznej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 222240,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 222240,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 222240,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SYNEKTIK Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5213197880

7.3.3) Ulica: Józefa Piusa Dziekońskiego 3

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-728

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 222240,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

2025-11-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy