Uzupełnienie istniejącej infrastruktury urządzeń typu Next Generation Firewall, służącej do zabezpieczenia poszczególnych sieci logicznych,...
Sąd Apelacyjny we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00554542
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00554542/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-11-25 13:17
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1fd93712-e52e-4d0a-987d-1081a86127cb
- Identyfikator
- 8991734166
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia sieciowe
Wykonawcy
1 przyznane
PROSYSTEM SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL · lot 0
227 632,41 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00554542 z dnia 2025-11-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Uzupełnienie istniejącej infrastruktury urządzeń typu Next Generation
Firewall, służącej do zabezpieczenia poszczególnych sieci logicznych,...
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Apelacyjny we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 005965788
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Tadeusza Zielińskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 53-531
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wroclaw.sa.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wroclaw.sa.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1fd93712-e52e-4d0a-987d-1081a86127cb1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Sąd
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Uzupełnienie istniejącej infrastruktury urządzeń typu Next GenerationFirewall, służącej do zabezpieczenia poszczególnych sieci logicznych,...
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1fd93712-e52e-4d0a-987d-1081a86127cb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00554542
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00143749/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Zakup 3 urządzeń Palo Alto
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00483662
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Z.261.30.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 209418 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest uzupełnienie istniejącej infrastruktury urządzeń typu Next Generation Firewall, służącej do zabezpieczenia poszczególnych sieci logicznych, poprzez zakup dodatkowych jednostek dla modernizowanych budynków
4.5.3.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 227632,41 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 227632,41 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 227632,41 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PROSYSTEM SPÓŁKA AKCYJNA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932153883
7.3.3) Ulica: ul. Zygmunta Wróblewskiego 12
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 51-627
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 227632,41 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni
| 2025-11-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |