Zakup i dostawa sprzętu komputerowego oraz monitorów interaktywnych i projektorów multimedialnych z podziałem na części
Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00554545
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00554545/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-11-25 13:18
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ba9dc1c7-75f2-4619-abc9-91c84d2d054e
- Identyfikator
- 8133734188
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowaniaUrządzenia komputeroweMaszyny do przetwarzania danych (sprzęt)Komputer biurkowyCzęści, akcesoria i wyroby do komputerówMonitoryProjektory
Wykonawcy
2 przyznane
— · lot 0
WILANKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00554545 z dnia 2025-11-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa sprzętu komputerowego oraz monitorów interaktywnych i projektorów multimedialnych z podziałem na części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650614
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-064
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.8.) Numer faksu: przetargi@erzeszow.pl
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@erzeszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.erzeszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ba9dc1c7-75f2-4619-abc9-91c84d2d054e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa sprzętu komputerowego oraz monitorów interaktywnych i projektorów multimedialnych z podziałem na części2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ba9dc1c7-75f2-4619-abc9-91c84d2d054e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00554545
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00060130/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup i dostawa sprzętu komputerowego oraz monitorów interaktywnych i projektorów multimedialnych z podziałem na części
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest współfinansowane ze środków zewnętrznych. Podmiot dofinansowujący: Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie; Projekt/program (nazwa): "Szkoła zawodowa – nowe możliwości, wyższe kwalifikacje", współfinansowany ze środków w ramach programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027; Numer identyfikacyjny projektu/programu nr projektu: FEPK.07.13-IP.01-0008/232.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00421585
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-D.271.100.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1: Zakup i dostawa sprzętu komputerowego: 16 zestawów komputerowych i doposażenia symulatora lotuPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa zestawów komputerów stacjonarnych PC (jednostka centralna, klawiatura, mysz) wraz z monitorami i licencją na system operacyjny oraz doposażenia symulatora lotu w ramach modernizacji pracowni komputerowej oraz sal lekcyjnych w których realizowane jest kształcenie zawodowe w ramach zadania numer 5: „Doposażenie pracowni szkolnych” realizowanego w ramach projektu „Szkoła zawodowa – nowe możliwości, wyższe kwalifikacje” o numerze FEPK.07.13-IP.01-0008/23 przez Gminę Miasto Rzeszów – Zespół Szkół Mechanicznych im. gen. Władysława Andersa w Rzeszowie – Technikum Nr 7.
Wielkość/Zakres:
a) Zestaw komputerowy – 16 zestawów (zgodnie z wymaganiami określonymi w SOPZ część 1)
b) Monitory komputerowe – 16 szt. (zgodnie z wymaganiami określonymi w SOPZ część 1).
c) Doposażenie symulatora lotu (zgodnie z wymaganiami określonymi w SOPZ część 1), na które składają się:
- Monitor panoramiczny – 1 szt.
- Karta graficzna – 1 szt.
- Obudowa komputera – 1 szt.
- Zasilacz – 1 szt.
- Chłodzenie komputera – 1 szt.
- Gogle wirtualnej rzeczywistości – 1 szt.
- Dysk SSD – 1 szt.
- Pamięć RAM – 1 szt.
- Kontroler śledzący ruch głowy – 1 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa:
1. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) – dla części 1,
2. projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego,
stanowiące załączniki do specyfikacji (dostępne w oddzielnych plikach).
4.5.3.) Główny kod CPV: 30000000-9 - Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30200000-1 - Urządzenia komputerowe
30210000-4 - Maszyny do przetwarzania danych (sprzęt)
30213300-8 - Komputer biurkowy
30237000-9 - Części, akcesoria i wyroby do komputerów
33195100-4 - Monitory
4.5.5.) Wartość części: 59530,51 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2: Zakup i dostawa: monitorów interaktywnych i projektorów multimedialnychPrzedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa monitorów interaktywnych oraz projektorów multimedialnych w ramach modernizacji pracowni w których realizowane będzie kształcenie zawodowe w ramach projektu „Szkoła zawodowa – nowe możliwości, wyższe kwalifikacje” o numerze FEPK.07.13-IP.01-0008/23 przez Gminę Miasto Rzeszów – Zespół Szkół Mechanicznych im. gen. Władysława Andersa w Rzeszowie – Technikum Nr 7.
Wielkość/Zakres:
a) Monitor interaktywny – 6 szt. (zgodnie z wymaganiami określonymi w SOPZ dla części 2)
b) Projektor multimedialny – 6 szt. (zgodnie z wymaganiami określonymi w SOPZ dla części 2).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa:
1. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) – dla części 2,
2. projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego,
stanowiące załączniki do specyfikacji (dostępne w oddzielnych plikach).
4.5.3.) Główny kod CPV: 33195100-4 - Monitory
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
38652100-1 - Projektory
4.5.5.) Wartość części: 84265,17 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 77275,98 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 77275,98 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 77275,98 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wilanka Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7010819923
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 77275,98 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 dni
| 2025-11-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |