Dostawa urządzeń w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej – grupa E

Gmina Góra

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00554569
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00554569/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-25 13:22
Lokalizacja
Góra, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8e9e608d-3460-4c7e-8b9b-524dfed130b2
Identyfikator
6931940518
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Jednostki prądotwórczeSystemy oświetleniowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00554569 z dnia 2025-11-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa urządzeń w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej – grupa E

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Góra

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050669

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Adama Mickiewicza 1

1.5.2.) Miejscowość: Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 56-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pomieszcz@gora.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gora.com.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gora.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa urządzeń w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej – grupa E

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8e9e608d-3460-4c7e-8b9b-524dfed130b2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00554569

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00028254/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 Dostawa urządzeń w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej - grupa E

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00530218

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.112.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W ramach cz. 1 ,, Zakup mobilnego agregatu prądotwórczego w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej,,
Agregat prądotwórczy 50 kW - 1 szt.

W ramach cz. 2 ,, Zakup mobilnych masztów oświetleniowych wraz z agregatami w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej,,:
- maszt oświetleniowy mały wraz z agregatem prądotwórczym do masztu – 2 szt.
- maszt oświetleniowy duży wraz z agregatem prądotwórczym do masztu – 1 szt.
Dokładny opis wymagań funkcjonalnych oraz parametrów technicznych zawarto w zał. 2 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31527260-6 - Systemy oświetleniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przekracza kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia Cz. 1 ,, Zakup mobilnego agregatu prądotwórczego w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej,,.

- unieważniono postępowanie w cz. 1 na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych ( Dz. U. z 2024 r. , poz. 1320 z późn. zm. ). W postępowaniu złożono 1 ofertę z ceną 417 213,54 złotych. Oferta z najniższą ceną przekracza kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia wynoszącą 290 000,00 złotych.

Cz. 2 ,, Zakup mobilnych masztów oświetleniowych wraz z agregatami w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej,,

- unieważniono postępowanie w cz. 2 na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych ( Dz. U. z 2024 r. , poz. 1320 z późn. zm. ). W postępowaniu złożono 1 ofertę z ceną 247 558,40 złotych. Oferta z najniższą ceną przekracza kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia wynoszącą 90 000,00 złotych.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 247558,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 417213,54 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2025-11-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy