Usługa polegająca na zorganizowaniu, przeprowadzeniu i obsłudze konferencji poświęconej profilaktyce uzależnień, w tym przeciwdziałaniu narkomanii oraz przeciwdziałaniu alkoholizmowi
Województwo Świętokrzyskie - Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00486479
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00486479/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-05 12:41
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-09666244-236b-4e58-bd2e-5f6749a6a5ce
- Identyfikator
- 9591506120
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00486479 z dnia 2024-09-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa polegająca na zorganizowaniu, przeprowadzeniu i obsłudze konferencji poświęconej profilaktyce uzależnień, w tym przeciwdziałaniu narkomanii oraz przeciwdziałaniu alkoholizmowi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Świętokrzyskie - Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009337
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. IX Wieków Kielc 3
1.5.2.) Miejscowość: Kielce
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-516
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: 41-395-10-00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad.marszalkowski@sejmik.kielce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.swietokrzyskie.pro
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://sejmik-kielce.logintrade.net/zapytania_email,172324,a4b27a868352d101e2a7317a3da1de9a.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa polegająca na zorganizowaniu, przeprowadzeniu i obsłudze konferencji poświęconej profilaktyce uzależnień, w tym przeciwdziałaniu narkomanii oraz przeciwdziałaniu alkoholizmowi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-09666244-236b-4e58-bd2e-5f6749a6a5ce
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00486479
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00206415/18/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.45 Kompleksowa usługa zorganizowania, przeprowadzenia i obsługi konferencji dotyczących profilaktyki uzależnień, w tym przeciwdziałania narkomanii oraz przeciwdziałania alkoholizmowi
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00442458
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OK-III.272.1.47.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 40422,47 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zorganizowaniu, przeprowadzeniu i obsłudze konferencji poświęconej profilaktyce uzależnień, w tym przeciwdziałaniu narkomanii oraz przeciwdziałaniu alkoholizmowi pt. „Skuteczna profilaktyka w szkole – uzależnienia chemiczne i zachowania uzależniające”.
2. Konferencja adresowana jest do dyrektorów szkół podstawowych i średnich, pracowników JST z województwa świętokrzyskiego
3. Miejsce organizacji konferencji: miasto: Kielce, w odległości nie większej niż 3 kilometry od siedziby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego tj. al. IX Wieków Kielc 3,
25-516 Kielce.
Zamawiający informuje, iż w konferencji (w tym w serwisie kawowym i obiedzie) będzie brać udział od 130 do 160 osób. W celu obliczenia ceny oferty wykonawca zobowiązany jest uwzględnić maksymalną liczbę uczestników tj. 160 osób w zakresie wszystkich usług wchodzących w skład zamówienia. Rozliczenie za wyżywienie (serwis kawowy, obiad) nastąpi na podstawie liczby osób zarejestrowanych na konferencję (zgodnie z terminem wskazanym w SOPZ) przy uwzględnieniu cen wyszczególnionych w kalkulacji cenowej, którą wykonawca wyłoniony do realizacji zamówienia zobowiązany będzie przedłożyć zamawiającemu, w terminie do 7 dni po zawarciu umowy. W kalkulacji wykonawca zobowiązany jest wykazać w przeliczeniu na 1 osobę koszty wyżywienia (serwis kawowy i obiad).
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 49200,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 54720,00 PLN
| 2024-09-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |