Rewitalizacja i modernizacja budynków Urzędu Miejskiego w Sulmierzycach

GMINA MIEJSKA SULMIERZYCE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00554977
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00554977/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-11-25 14:20
Lokalizacja
Sulmierzyce, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1d0c10c1-ea86-45cc-bca8-33ecfc6a6f28
Identyfikator
6211694072
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty ciesielskieRoboty renowacyjneRoboty elewacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

MONIKA SZCZEPANIAKRaczyce, PL · lot 0
457 400,84 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00554977 z dnia 2025-11-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja i modernizacja budynków Urzędu Miejskiego w Sulmierzycach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA SULMIERZYCE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855357

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 11

1.5.2.) Miejscowość: Sulmierzyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-750

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 627223201

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@sulmierzyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sulmierzyce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1d0c10c1-ea86-45cc-bca8-33ecfc6a6f28

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rewitalizacja i modernizacja budynków Urzędu Miejskiego w Sulmierzycach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1d0c10c1-ea86-45cc-bca8-33ecfc6a6f28

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00554977

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00035311/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont elewacji budynku Urzędu Miejskiego w Sulmierzycach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00440017

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PB.271.3.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 457400,84 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Rewitalizacja i modernizacja elewacji budynków Urzędu Miejskiego w Sulmierzycach przy ulicy Rynek 11 i Rynek 12
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
1) Budynek dwukondygnacyjny częściowo podpiwniczony z dachem płaskim (Rynek 11):
- przebudowa ściany frontowej w pierzei rynku polegająca na przywróceniu dawnego wyglądu budynku (gzymsy oraz elementy artykulacji architektonicznej);
- termoizolacja ściany południowej styropianem
- rozbiórka oraz montaż nowych parapetów betonowych,
- wykonanie tynków zewnętrznych oraz malowanie elewacji,
- demontaż i montaż okien jednoramowych ościeżnicowych oraz drzwi wejściowych od strony północnej budynku,
- wykonanie schodów zewnętrznych z płyt granitowych szczotkowanych,
- roboty blacharskie, stolarskie i ślusarskie, - roboty remontowe krat okiennych,
2) Budynek trzykondygnacyjny częściowo podpiwniczony z dachem płaskim (Rynek 11):
- termoizolacja ścian od strony zachodniej i południowej styropianem
- obróbki blacharskie,
- roboty remontowe krat okiennych;
- wykonanie tynków zewnętrznych oraz malowanie elewacji,
3) Budynek jednokondygnacyjny z dachem stromym (Rynek 12):
- naprawa tynków zewnętrznych wraz z rekonstrukcją detalu architektonicznego, gzymsów,
- prace blacharskie,
- termoizolacja ściany południowej styropianem,
- malowanie elewacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45422000-1 - Roboty ciesielskie

45453100-8 - Roboty renowacyjne

45443000-4 - Roboty elewacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 457400,84 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 529021,75 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 457400,84 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DEKARSTWO CIESIELSTWO MONIKA SZCZEPANIAK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 302663830

7.3.3) Ulica: Ogrodowa 11

7.3.4) Miejscowość: Raczyce

7.3.5) Kod pocztowy: 63-430

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 457400,84 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-07-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-11-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane