Dokonanie weryfikacji poprawności i spójnosci dokumentacji projektow- kosztorysowej opracowanej na potrzeby przebudowy i rozbudowy Kujawsko- Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku.

Województwo Kujawsko-Pomorskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00555049
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00555049/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-11-25 14:30
Lokalizacja
Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-203fe0d0-a148-4b87-883d-16ec38b09625
Identyfikator
9561945671
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi zarządzania projektem budowlanymInżynieryjne usługi doradcze i konsultacyjneDoradcze usługi budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIEToruń, PL · lot 0
79 950 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00555049 z dnia 2025-11-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dokonanie weryfikacji poprawności i spójnosci dokumentacji projektow- kosztorysowej opracowanej na potrzeby przebudowy i rozbudowy Kujawsko- Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Kujawsko-Pomorskie

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871121290

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Teatralny 2

1.5.2.) Miejscowość: Toruń

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@kujawsko-pomorskie.[pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.kujawsko-pomorskie.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dokonanie weryfikacji poprawności i spójnosci dokumentacji projektow- kosztorysowej opracowanej na potrzeby przebudowy i rozbudowy Kujawsko- Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-203fe0d0-a148-4b87-883d-16ec38b09625

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00555049

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00033441/36/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.103 Dokonanie weryfikacji poprawności i spójności dokumentacji projektowo-kosztorysowej opracowanej na potrzeby przebudowy i rozbudowy Kujawsko – Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00480000

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu zamówienia z wolnej ręki znajduje się w sekcji informacje dodatkowe

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZW-I.272.113.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dokonanie weryfikacji poprawności i spójności dokumentacji projektowo-kosztorysowej opracowanej na potrzeby przebudowy i rozbudowy Kujawsko – Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku - szczegółowo opisane we wzorze umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71541000-2 - Usługi zarządzania projektem budowlanym

71318000-0 - Inżynieryjne usługi doradcze i konsultacyjne

71530000-2 - Doradcze usługi budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 79950 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 79950 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 79950 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kujawsko-Pomorskie Inwestycje Regionalne Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9561969536

7.3.3) Ulica: Plac Teatralny 2

7.3.4) Miejscowość: Toruń

7.3.5) Kod pocztowy: 87-100

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 79950 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji przedmiotu umowy:
1) termin rozpoczęcia: dzień zawarcia umowy;
2) Termin zakończenia: 30 dni od daty zawarcia umowy.
2025-11-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi