Usługa wykonania medali srebrzonych i oksydowanych w etui introligatorskim z Mennicy Polskiej (700 sztuk) wraz z przesyłką

Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00555051
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00555051/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-11-25 14:31
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-62346728-2571-4d4f-bb9e-9431d9d2f8dd
Identyfikator
8971383551
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne usługiMedale

Wykonawcy

1 przyznane

MENNICA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 0
267 068,67 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00555051 z dnia 2025-11-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa wykonania medali srebrzonych i oksydowanych w etui introligatorskim z Mennicy Polskiej (700 sztuk) wraz z przesyłką

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001094670

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Nowy Targ

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-141

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp.da@um.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.wroclaw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.wroclaw.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa wykonania medali srebrzonych i oksydowanych w etui introligatorskim z Mennicy Polskiej (700 sztuk) wraz z przesyłką

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-62346728-2571-4d4f-bb9e-9431d9d2f8dd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00555051

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00043516/31/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.68 Usługa wykonania medali srebrzonych i oksydowanych w etui introligatorskim z Mennicy Polskiej (700 sztuk) wraz z przesyłką

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Z uwagi na charakter zamawianej usługi - wykonanie medali srebrzonych i oksydowanych w etui introligatorskim z Mennicy Polskiej (700 sztuk) jedynym podmiotem w Polsce i na terenie Unii Europejskiej posiadającym odpowiednie uprawnienia, kompetencje oraz infrastrukturę technologiczną i organizacyjną do realizacji zamówienia o tym charakterze jest Mennica Polska S.A

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 217129 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa wykonania medali srebrzonych i oksydowanych w etui introligatorskim z Mennicy Polskiej (700 sztuk) wraz z przesyłką

4.5.3.) Główny kod CPV: 98300000-6 - Różne usługi

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

18512200-3 - Medale

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mennica Polska S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 527-00-23-255

7.3.3) Ulica: Ciasna 6

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-232

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 267068,67 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-11-05 do 2025-12-22
2025-11-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi