Budowa oświetlenia ulicznego pasów drogowych i terenów gminnych na terenie miasta Jaworzna - zamówienie uzupełniające.

Miejski Zarząd Dróg i Mostów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00486538
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00486538/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-05 12:56
Lokalizacja
Jaworzno, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-06533eee-36ee-4d3b-bde8-b1b94e3ff625
Identyfikator
6322010013
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

COPCO PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄImielin, PL · lot 0
49 929,48 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00486538 z dnia 2024-09-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia ulicznego pasów drogowych i terenów gminnych na terenie miasta Jaworzna - zamówienie uzupełniające.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Dróg i Mostów

1.3.) Oddział zamawiającego: Sekcja Administracyjna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240268900

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krakowska 9

1.5.2.) Miejscowość: Jaworzno

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-600

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@mzdim.jaworzno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzdim.jaworzno.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie infrastrukturą drogową

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa oświetlenia ulicznego pasów drogowych i terenów gminnych na terenie miasta Jaworzna - zamówienie uzupełniające.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-06533eee-36ee-4d3b-bde8-b1b94e3ff625

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00486538

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046304/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.21 Budowa oświetlenia ulicznego pasów drogowych i terenów gminnych na terenie miasta Jaworzna - zamówienie uzupełniające.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

zamówienie z wolnej ręki, na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Prawo Zamówień Publicznych (tekst jednolity Dz.U.z 2023 r. poz.1605 z późn. zm.). Uzasadnienie: w ogłoszonym zamówieniu udzielonym na podstawie Umowy nr MZDiM.SA.223.24.2024 z dnia 23 lipca 2024r. z Wykonawcą COPCO Plus Sp. z o.o. ul. Wspólna 23 41-407 Imielin zostało przewidziane zamówienie uzupełniające obejmujące do 50% wartości zamówienia podstawowego, polegające na budowie oświetlenia na ul Dąb i ul. Roździeńskiego.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MZDiM.SA.222.28.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. „Budowa oświetlenia ulicznego pasów drogowych i terenów gminnych na terenie miasta Jaworzna” - zamówienie uzupełniające:
1) oświetlenie drogowe ul. dąb (dz. 5495)
2) oświetlenie drogowe ul. Roździeńskiego (parking)
2. Roboty, o których mowa w pkt 1 obejmują wykonanie nowych sieci oświetleniowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: COPCO Plus Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6462942828

7.3.3) Ulica: ul. Wspólna 23

7.3.4) Miejscowość: Imielin

7.3.5) Kod pocztowy: 41-407

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 49929,48 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wykonawca zobowiązuje się wykonać całkowity zakres prac objętych niniejszą umową w nieprzekraczalnym terminie 90 dni kalendarzowych (zgodnie ze złożoną ofertą) od dnia podpisania umowy tj. do dnia 27 listopada 2024r.
2024-09-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane