Zakup i montaż magazynów energii oraz mobilnego agregatu prądotwórczego.

Gmina Złotów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00556175
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00556175/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-26 09:16
Lokalizacja
Złotów, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ec0e1c19-aa56-411c-9be7-912b18fb9adc
Identyfikator
7671610628
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Akumulatory elektryczneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty w zakresie instalacji elektrycznychSłoneczne moduły fotoelektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00556175 z dnia 2025-11-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i montaż magazynów energii oraz mobilnego agregatu prądotwórczego.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Złotów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791419

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Leśna 7

1.5.2.) Miejscowość: Złotów

1.5.3.) Kod pocztowy: 77-400

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 67 263 53 05

1.5.8.) Numer faksu: +48 67 263 53 05

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gminazlotow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminazlotow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gminazlotow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i montaż magazynów energii oraz mobilnego agregatu prądotwórczego.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ec0e1c19-aa56-411c-9be7-912b18fb9adc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00556175

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00008375/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Zakup i montaż magazynów energii oraz mobilnego agregatu prądotwórczego.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00531591

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.08.2025.D

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 353000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie obejmuje zaprojektowanie, zakup, montaż oraz uruchomienie trzech instalacji stacjonarnych magazynów energii elektrycznej oraz mobilnego agregatu prądotwórczego.
Zakres zamówienia obejmuje wizje techniczne, prace projektowe, zakup i dostawę urządzeń, prace budowlano-montażowe, pomiary i badania oraz obsługę gwarancyjną i serwisową instalacji magazynów energii oraz dostosowanie istniejącej infrastruktury towarzyszącej. Wykonawca przeszkoli użytkowników instalacji w zakresie jej obsługi i eksploatacji.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załączony do SWZ Program funkcjonalno-użytkowy (PFU).

4.5.3.) Główny kod CPV: 31430000-9 - Akumulatory elektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie, ponieważ w prowadzonym postępowaniu cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a jednocześnie Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
2025-11-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy