Remont i przebudowa łaźni parowej
Aquadrom Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00486620
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00486620/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-05 13:13
- Lokalizacja
- Ruda Śląska, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9eac54a3-3394-4772-8666-a4a12a90ff16
- Identyfikator
- 6412369031
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00486620 z dnia 2024-09-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i przebudowa łaźni parowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Aquadrom Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240309504
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kłodnicka 95A
1.5.2.) Miejscowość: Ruda Śląska
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-706
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: malgorzata.koltun@aquadrom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.aquadrom.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9eac54a3-3394-4772-8666-a4a12a90ff161.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont i przebudowa łaźni parowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9eac54a3-3394-4772-8666-a4a12a90ff16
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00486620
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00461574
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP3/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z remontem i przebudową łaźni parowej w Parku Wodnym Aquadrom w Rudzie Śląskiej. Na przedmiot zamówienia składa się w szczególności następujący zakres prac:
1. Demontaż i Prace Wyburzeniowe:
o Demontaż istniejącej łaźni parowej.
o Wyburzenie starych struktur łaźni.
o Usunięcie gruzu i jego utylizacja.
o Demontaż głośników, oświetlenia i innych urządzeń wbudowanych w sufity i ściany łaźni.
o Demontaż i zabezpieczenie instalacji wodnej oraz parowej.
2. Budowa Nowej Łaźni Parowej:
o Konstrukcja nowej kabiny łaźni parowej z płyt ekstrudowanych polistyrenowych.
o Ściany wewnętrzne i sufity wykonane z odpowiednich płyt, nie z mozaiki.
o Montaż klasycznych ławek w układzie do uzgodnienia z Wykonawcą.
o Utrzymanie istniejących drzwi.
o Jeśli możliwe, pozostawienie istniejącej podłogi; w przypadku konieczności wymiany, instalacja nowych antypoślizgowych płytek podłogowych.
3. Instalacje i Wyposażenie:
o Montaż minimum czterech pryszniców.
o Instalacja nowego generatora pary współpracującego z istniejącym.
o Podłączenie systemu do istniejącej wentylacji oraz systemu aromaterapii.
o Instalacja oświetlenia odpowiedniego do łaźni parowej.
o Montaż głośników oraz sprzętu do odtwarzania muzyki.
4. Prace Montażowe i Wykończeniowe.
UWAGA:
Prace budowlane będą wykonywane na czynnym obiekcie.
Prace montażowe muszą być wykonywane w tygodniu, w godzinach od 22:00 do 16:00, przy odpowiednim wydzieleniu części strefy saunowej, aby nie przeszkadzać klientom.
Prace wyburzeniowe, wiercenie, kucie i wywożenie gruzu i inne hałaśliwe lub pylące prace muszą być wykonywane w tygodniu od 22:00 do 11:40.
Szczegółowy zakres robót określa dokumentacja techniczna – Przedmiar Robót stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie pn. Remont i przebudowa łaźni parowej zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Pzp – Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację przedmiotowego zamówienia, a obecnie zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 398654,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 398654,00 PLN
| 2024-09-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |