"Zakup, dostawa oraz montaż agregatów prądotwórczych wraz z dwoma przyczepkami do transportu agregatów w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026

Gmina Lisków

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00556295
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00556295/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-26 09:43
Lokalizacja
Lisków, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4dc22e5f-b0ba-4ad0-b967-c2ac6d8faca2
Identyfikator
9680857499
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Jednostki prądotwórczeGeneratory z silnikami o zapłonie samoczynnymRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychSprzęt i aparatura elektryczna

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00556295 z dnia 2025-11-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
"Zakup, dostawa oraz montaż agregatów prądotwórczych wraz z dwoma przyczepkami do transportu agregatów w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lisków

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855452

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ks. W. Blizińskiego 56

1.5.2.) Miejscowość: Lisków

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-850

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 62 7634114

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@liskow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.liskow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Zakup, dostawa oraz montaż agregatów prądotwórczych wraz z dwoma przyczepkami do transportu agregatów w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4dc22e5f-b0ba-4ad0-b967-c2ac6d8faca2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00556295

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00067948/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 „Zakup, dostawa oraz montaż agregatów prądotwórczych wraz z dwoma przyczepkami do transportu agregatów w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00536320

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ROI.271.4.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 414634,15 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1. Zakup, dostawa i montaż agregatu prądotwórczego oraz przyczepki do transportu agregatu prądotwórczego o mocy 200 kVa dla obsługi budynku Urzędu Gminy w Liskowie, przy ulicy Ks. W. Blizińskiego 43, 62-850 Lisków.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 5 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia, który jest integralną częścią SWZ.
Dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, kompletny, odpowiadać obowiązującym normom, posiadać stosowne certyfikaty i inne dokumenty zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, z datą produkcji nie starszą niż 2024 r.
Jeżeli w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia użyto oznaczeń lub parametrów wskazujących konkretnego producenta, konkretny produkt, wskazano znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, Zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych, przez które należy rozumieć produkty o parametrach nie gorszych od przedstawionych w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia i spełniające, co najmniej w tym samym zakresie, wymagania Zamawiającego.

Jeżeli do opisania przedmiotu zamówienia użyto norm, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów odniesienia, Zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych. Wykonawca powołujący się na rozwiązania równoważne opisywane przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać w ofercie, że oferowane przez niego produkty spełniają wymagania Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31121100-1 - Generatory z silnikami o zapłonie samoczynnym

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

31600000-2 - Sprzęt i aparatura elektryczna

4.5.5.) Wartość części: 174796,75 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2. Zakup, dostawa i montaż agregatu prądotwórczego oraz przyczepki do transportu agregatu prądotwórczego o mocy 100 kVa dla obsługi budynku Hali Widowiskowo-Sportowej w Liskowie, przy ulicy Ks. W. Blizińskiego 44B, 62-850 Lisków.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 5 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia, który jest integralną częścią SWZ.
Dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, kompletny, odpowiadać obowiązującym normom, posiadać stosowne certyfikaty i inne dokumenty zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, z datą produkcji nie starszą niż 2024 r.
Jeżeli w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia użyto oznaczeń lub parametrów wskazujących konkretnego producenta, konkretny produkt, wskazano znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, Zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych, przez które należy rozumieć produkty o parametrach nie gorszych od przedstawionych w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia i spełniające, co najmniej w tym samym zakresie, wymagania Zamawiającego.

Jeżeli do opisania przedmiotu zamówienia użyto norm, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów odniesienia, Zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych. Wykonawca powołujący się na rozwiązania równoważne opisywane przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać w ofercie, że oferowane przez niego produkty spełniają wymagania Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31121100-1 - Generatory z silnikami o zapłonie samoczynnym

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

31600000-2 - Sprzęt i aparatura elektryczna

4.5.5.) Wartość części: 142276,42 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 3 pn. Zakup, dostawa i montaż agregatu prądotwórczego dla obsługi przepompowni ścieków w Liskowie, przy ulicy Ogrodowej, nr działki ewidencyjnej 636/6 – obręb Lisków.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 5 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia, który jest integralną częścią SWZ.
Dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, kompletny, odpowiadać obowiązującym normom, posiadać stosowne certyfikaty i inne dokumenty zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, z datą produkcji nie starszą niż 2024 r.
Jeżeli w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia użyto oznaczeń lub parametrów wskazujących konkretnego producenta, konkretny produkt, wskazano znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, Zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych, przez które należy rozumieć produkty o parametrach nie gorszych od przedstawionych w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia i spełniające, co najmniej w tym samym zakresie, wymagania Zamawiającego.

Jeżeli do opisania przedmiotu zamówienia użyto norm, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów odniesienia, Zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych. Wykonawca powołujący się na rozwiązania równoważne opisywane przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać w ofercie, że oferowane przez niego produkty spełniają wymagania Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31121100-1 - Generatory z silnikami o zapłonie samoczynnym

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

31600000-2 - Sprzęt i aparatura elektryczna

4.5.5.) Wartość części: 97560,98 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający informuje, że w wyznaczonym terminie składania ofert,
tj. do dnia 25.11.2025 r. nie wpłynęła żadna oferta. W związku z powyższym, zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego podlega unieważnieniu, gdy nie złożono żadnej oferty.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający informuje, że w wyznaczonym terminie składania ofert,
tj. do dnia 25.11.2025 r. nie wpłynęła żadna oferta. W związku z powyższym, zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego podlega unieważnieniu, gdy nie złożono żadnej oferty.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający informuje, że w wyznaczonym terminie składania ofert,
tj. do dnia 25.11.2025 r. nie wpłynęła żadna oferta. W związku z powyższym, zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego podlega unieważnieniu, gdy nie złożono żadnej oferty.

2025-11-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy