Dostawa systemu strefowego sterowania centralnym ogrzewaniem
Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny w Górowie Iławeckim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00556493
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00556493/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-11-26 10:20
- Lokalizacja
- Górowo Iławeckie, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8a8c4bc5-1858-46c4-818d-5fe6a6ef00e8
- Identyfikator
- 7431641598
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00556493 z dnia 2025-11-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa systemu strefowego sterowania centralnym ogrzewaniem
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny w Górowie Iławeckim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000294616
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Armii Krajowej 24
1.5.2.) Miejscowość: Górowo Iławeckie
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-220
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@szpitalgorowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalgorowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8a8c4bc5-1858-46c4-818d-5fe6a6ef00e81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa systemu strefowego sterowania centralnym ogrzewaniem2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8a8c4bc5-1858-46c4-818d-5fe6a6ef00e8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00556493
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00535354
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SET.260.3.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest system, dostawa, montaż, konfiguracja urządzeń systemu zarządzania ogrzewaniem, które wspomagać będą pracę instalacji wewnętrznej centralnego ogrzewania, zwanej dalej C.O, w budynkach Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego w Górowie Iławeckim.
2. Zakres prac do wykonania w ramach realizacji przedmiotu zamówienia zawiera montaż urządzeń niezbędnych do funkcjonowania systemu, umożliwiających odczyt oraz analizę pomiaru parametrów niezbędnych do prawidłowego działania instalacji C.O., za pomocą elektronicznego narzędzia, umożliwiającego bieżącą kontrolę oraz zmianę parametrów pracy instalacji C.O. w sposób zdalny, z dowolnego miejsca, za pośrednictwem komputera wyposażonego w dostęp do Internetu.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) dostawę, montaż i uruchomienie fabrycznie nowych, kompletnych, nienaprawianych
i nieregenerowanych urządzeń, które wspomagać będą pracę instalacji wewnętrznej C.O., za pomocą dostarczonego oprogramowania,
2) włączenie systemu do instalacji C.O w sposób pozwalający na nadzór pracy instalacji centralnego ogrzewania
4.5.3.) Główny kod CPV: 42131130-6 - Regulatory temperatury
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39715210-2 - Urządzenia centralnego ogrzewania
71314000-2 - Usługi energetyczne i podobne
71314310-8 - Usługi inżynierii grzewczej dla budownictwa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej ofertySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 354732,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 354732,00 PLN
| 2025-11-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |