Rewitalizacja Zabytkowego Dworu Obronnego i Parku w Siemkowicach

GMINA SIEMKOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00557048
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00557048/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-11-26 11:53
Lokalizacja
Siemkowice, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f41d4b1b-e153-400d-bb58-593492f0ca6b
Identyfikator
5080015198
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejUsługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaNadzór nad robotami budowlanymiPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty instalacyjne w budynkachRoboty izolacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiRoboty budowlane w zakresie parkingówRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty budowlane w zakresie ścieżek pieszychMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcjiRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00557048 z dnia 2025-11-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja Zabytkowego Dworu Obronnego i Parku w Siemkowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SIEMKOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934720

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 1

1.5.2.) Miejscowość: Siemkowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-354

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@gminasiemkowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminasiemkowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1172066

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rewitalizacja Zabytkowego Dworu Obronnego i Parku w Siemkowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f41d4b1b-e153-400d-bb58-593492f0ca6b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00557048

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00041772/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Rewitalizacja Zabytkowego Dworu Obronnego i Parku w Siemkowicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00421840

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IRŚ.271.1.16.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dokończenie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Rewitalizacja Zabytkowego Dworu Obronnego i Parku w Siemkowicach”. Przedmiotem zamo wienia jest w szczego lnos ci opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem w imieniu Inwestora dokumentu wymaganego przez PINB, Wydział Architektury i Budownictwa w Pajęcznie oraz WUOZ w Łodzi, zawierającej przeprowadzenie procedury zatwierdzającej wprowadzone zmian nieobjętych pozwoleniem na budowę z 2017 r. , oraz wykonanie robo t budowlanych dla zamo wienia w formule „Zaprojektuj – Wybuduj” dla zadania pn. „Rewitalizacja Zabytkowego Dworu Obronnego i Parku w Siemkowicach” na działkach nr 1316, 1318, 1315, 1320/2, 1319, 1004, obręb Siemkowice, gmina Siemkowice, powiat pajęczański, woj. łódzkie wraz z przeprowadzeniem prac konserwatorskich i innych wynikających z dokumentacji projektowej.
Projekt polega na przeprowadzeniu prac konserwatorskich polegających na przebudowie zabytkowego budynku dworu, zagospodarowania otoczenia i rewitalizacji zabytkowego parku w Siemkowicach. Celem prac jest zachowanie i ochrona istniejących walorów historyczno-kulturowych i przyrodniczych całego zespołu podworskiego w Siemkowicach oraz doprowadzenie do takich jego przekształceń (rewaloryzacji), aby mógł służyć w ramach potrzeb społecznych, edukacyjnych i przyrodniczych mieszkańcom gminy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną złożona w postępowaniu przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia, tym samym unieważnia powyższe postępowanie.
2025-11-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane