Modernizacja klimatyzacji w wybranych pomieszczeniach od strony ul. Ofiar Oświęcimskich w budynku siedziby NBP we Wrocławiu

NARODOWY BANK POLSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00557096
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00557096/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-11-26 12:01
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-208dec86-661d-44fa-b0df-7ef6e45b8cff
Identyfikator
5250008198
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie urządzeń klimatyzacyjnychKładzenie i wykładanie podłóg

Wykonawcy

1 przyznane

BOMAX TEY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 0
397 290 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00557096 z dnia 2025-11-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja klimatyzacji w wybranych pomieszczeniach od strony ul. Ofiar Oświęcimskich w budynku siedziby NBP we Wrocławiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NARODOWY BANK POLSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000002223

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Świętokrzyska 11/21

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-919

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.8.) Numer faksu: dkrz-WPO1@nbp.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dkrz-WPO1@nbp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nbp.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-zamowienia.nbp.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


polityka pieniężna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja klimatyzacji w wybranych pomieszczeniach od strony ul. Ofiar Oświęcimskich w budynku siedziby NBP we Wrocławiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-208dec86-661d-44fa-b0df-7ef6e45b8cff

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00557096

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00421430

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SEZ/DKRZ-WPO1-SK-241-0217/OOWroc/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest :
1) wykonanie przez Wykonawcę robót budowlanych polegających na modernizacji instalacji klimatyzacji, w tym w szczególności na demontażu wskazanych urządzeń klimatyzacji (wraz z zagospodarowaniem odpadów powstałych podczas wykonywania przedmiotu Umowy, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym zdemontowanych urządzeń i przewodów instalacyjnych), dostarczeniu i montażu Urządzeń i instalacji klimatyzacji oraz wykonaniu posadzki żywicznej na tarasie Obiektu NBP,
2) świadczenie przez Wykonawcę usług w zakresie dokonywania przeglądów i konserwacji zamontowanych Urządzeń i instalacji, zgodnie z zakresem wynikającym z zaleceń producentów tych Urządzeń oraz dokumentacji techniczno-ruchowej z zastrzeżeniem, że instalacja klimatyzacji konserwowana będzie nie rzadziej niż co 4 miesiące,
3) udzielenie przez Wykonawcę dla Zamawiającego gwarancji i rękojmi za Wady na zasadach, o których mowa w § 11 Projektowanych postanowień umowy,
4) wykonanie przez Wykonawcę dokumentacji powykonawczej i przeniesienie na Zamawiającego autorskich praw majątkowych do Dokumentacji powykonawczej, oraz prawa wykonywania i zezwalania na wykonywanie zależnych praw autorskich w tym przeniesienie własności nośników, na których dokumentacja powykonawcza zostanie utrwalona, na zasadach, o których mowa w § 21 Projektowanych postanowień umowy.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 8 do Swz.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 397290 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 397290 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BOMAX TEY Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6210004007

7.3.3) Ulica: Szczepankowo 134

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 61-313

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 397290 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 miesiące

2025-11-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane