Przygotowanie dokum proj dla zad pn.: „Podn jakości usług zdrow oraz zwiększ dostdo tych usług med w Wojewódzkim Szpitalu Specjalist im. bł. ks. J. Popiełuszki we Włocławku – bud parkingu wielopoz"

Kujawsko-Pomorskie Inwestycje Medyczne spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00557440
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00557440/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-11-26 12:52
Lokalizacja
Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b4395a3f-e0be-4387-9478-55c66f29c85b
Identyfikator
9562252941
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi architektoniczne i podobneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówPlany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacjeOkreślenie i spisanie ilości do budowy

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00557440 z dnia 2025-11-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przygotowanie dokum proj dla zad pn.: „Podn jakości usług zdrow oraz zwiększ dostdo tych usług med w Wojewódzkim Szpitalu Specjalist im. bł. ks. J. Popiełuszki we Włocławku – bud parkingu wielopoz"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Kujawsko-Pomorskie Inwestycje Medyczne spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 340600685

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Teatralny 2

1.5.2.) Miejscowość: Toruń

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.) Numer telefonu: 797304195

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kpim.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kpim.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1206281

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przygotowanie dokum proj dla zad pn.: „Podn jakości usług zdrow oraz zwiększ dostdo tych usług med w Wojewódzkim Szpitalu Specjalist im. bł. ks. J. Popiełuszki we Włocławku – bud parkingu wielopoz"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b4395a3f-e0be-4387-9478-55c66f29c85b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00557440

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00507756

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/03/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie dokumentacji projektowej dla zadania
pn.: „Podniesienie jakości usług zdrowotnych oraz zwiększenie dostępu do tych usług medycznych w Wojewódzkim Szpitalu
Specjalistycznym im. bł. ks. J. Popiełuszki we Włocławku – budowa parkingu wielopoziomowego”, które będzie przedmiotem
postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na roboty budowlane i instalacyjne.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia na wykonanie usługi oraz jej pełny zakres i wymagania realizacyjne zawarte są w
szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia oraz wzorze umowy, które to dokumenty należy rozpatrywać łącznie
(Załącznik nr 1 i Załącznik nr 8 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71245000-7 - Plany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje

71246000-4 - Określenie i spisanie ilości do budowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia ponieważ koszt jedynej złożonej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 620653,44 PLN

2025-11-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi