Specjalistyczne usługi opiekuńcze dla osób z zaburzeniami psychicznymi z terenu gminy Czernica z podziałem na części.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00486787
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00486787/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-09-05 13:41
Lokalizacja
Czernica, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-98288ba1-5468-4176-a3e6-c7aac9daeccb
Identyfikator
9121031843
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi społeczneProgram działań na rzecz gminUsługi opieki dziennejUsługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnychUsługi opieki społecznej nieświadczone przez ośrodki pobytoweUsługi opieki społecznej nieobejmujące miejsc noclegowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00486787 z dnia 2024-09-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Specjalistyczne usługi opiekuńcze dla osób z zaburzeniami psychicznymi z terenu gminy Czernica z podziałem na części.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 005941820

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wrocławska 78

1.5.2.) Miejscowość: Czernica

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-003

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 571-226-326

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretaria@gops.czernica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gops.czernica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-98288ba1-5468-4176-a3e6-c7aac9daeccb

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Pomos społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Specjalistyczne usługi opiekuńcze dla osób z zaburzeniami psychicznymi z terenu gminy Czernica z podziałem na części.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-98288ba1-5468-4176-a3e6-c7aac9daeccb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00486787

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00256979/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Specjalistyczne usługi opiekuńcze dla osób

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GOPS.260.4.2024.KRW

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 21360 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie specjalistycznych usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania dla osób z zaburzeniami psychicznymi (dalej również jako : SUO) z terenu Gminy Czernica, z podziałem na 5 części, szczegółowo opisanych w załączniku nr 1 do niniejszej SWZ.

2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie specjalistycznych usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania dla osób z zaburzeniami psychicznymi wynikających z art. 18 ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 901 z późn. zm.) w zw. z § 2 Rozporządzenia Ministra Polityki Społecznej z dnia 22 września 2005 r. w sprawie specjalistycznych usług opiekuńczych (Dz. U. Nr 189, poz. 1598 z późn. zm.).

3. Zakres świadczonych usług obejmuje wykonanie co najmniej jednej ze wskazanych poniżej usług, zgodnie z zakresem określonym w odniesieniu do każdej części zamówienia w załączniku nr 1 do niniejszej SWZ:

Część 1
Nazwa usługi: Fizjoterapia

Miesięczna liczba godzin usług (nie więcej niż): 12 godzin zegarowych
Roczna liczba godzin usług: 48 godzin zegarowych
Klient: osoba wymagająca pomocy w formie specjalistycznych usług, wynikających z rodzaju jej schorzenia lub niepełnosprawności
Miejsce świadczenia usługi: miejsce zamieszkania osoby z niepełnosprawnością - na terenie gminy Czernica
Rodzaj schorzenia: zaburzenia psychiczne – zgodnie z art. 3 pkt 1 ustawy z dnia 19 sierpnia 1994 r. o ochronie zdrowia psychicznego.


ZAKRES USŁUG:
1) Usługa nr 2:
Pielęgnacja - jako wspieranie procesu leczenia, w tym :
a) pomoc w dostępie do świadczeń zdrowotnych,
b) uzgodnienia pilnowanie terminów wizyt lekarskich, badań diagnostycznych,
c) pomoc w wykupywaniu lub zamawianiu leków w aptece,
d) pilnowanie przyjmowania leków oraz obserwowanie ewentualnych skutków ubocznych ich stosowania,
e) w szczególnie uzasadnionych przypadkach zmiana opatrunków, pomoc w użyciu środków pomocniczych i materiałów medycznych, przedmiotów ortopedycznych, a także w utrzymaniu higieny, w dostępie do świadczeń zdrowotnych,
f) pomoc w dotarciu do placówek służby zdrowia,
g) pomoc w dotarciu do placówek rehabilitacyjnych.

2) Usługa nr 3
Rehabilitacja fizyczna i usprawnianie zaburzonych funkcji organizmu w zakresie nie objętym przepisami ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych:
a) zgodnie z zaleceniami lekarskimi lub specjalisty z zakresu rehabilitacji ruchowej lub fizjoterapii,
b) współpraca ze specjalistami w zakresie wspierania psychologiczno-pedagogicznego i edukacyjno- terapeutycznego zmierzającego do wielostronnej aktywizacji osoby korzystającej ze specjalistycznych usług.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85320000-8 - Usługi społeczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85322000-2 - Program działań na rzecz gmin

85312100-0 - Usługi opieki dziennej

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

85312400-3 - Usługi opieki społecznej nieświadczone przez ośrodki pobytowe

85312000-9 - Usługi opieki społecznej nieobejmujące miejsc noclegowych

4.5.5.) Wartość części: 5760 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie specjalistycznych usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania dla osób z zaburzeniami psychicznymi (dalej również jako : SUO) z terenu Gminy Czernica, z podziałem na 5 części, szczegółowo opisanych w załączniku nr 1 do niniejszej SWZ.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie specjalistycznych usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania dla osób z zaburzeniami psychicznymi wynikających z art. 18 ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 901 z późn. zm.) w zw. z § 2 Rozporządzenia Ministra Polityki Społecznej z dnia 22 września 2005 r. w sprawie specjalistycznych usług opiekuńczych (Dz. U. Nr 189, poz. 1598 z późn. zm.).
3. Dopuszcza się realizację usług na terenie innej (sąsiedniej) gminy, w częściach
nr 4, 5 w przypadku braku odpowiedniej infrastruktury na terenie gminy Czernica niezbędnej do realizacji przedmiotu zamówienia,.
4. Zakres świadczonych usług obejmuje wykonanie co najmniej jednej ze wskazanych poniżej usług, zgodnie z zakresem określonym w odniesieniu do każdej części zamówienia w załączniku nr 1 do niniejszej SWZ:

Część 2
Nazwa usługi: Neurologopeda

Miesięczna liczba godzin usług (nie więcej niż): 12 godzin zegarowych
Roczna liczba godzin usług: 48 godzin zegarowych
Klient: osoba wymagająca pomocy w formie specjalistycznych usług, wynikających z rodzaju jej schorzenia lub niepełnosprawności
Miejsce świadczenia usługi: miejsce zamieszkania osoby z niepełnosprawnością - na terenie gminy Czernica
Rodzaj schorzenia: zaburzenia psychiczne – zgodnie z art. 3 pkt 1 ustawy z dnia 19 sierpnia 1994 r. o ochronie zdrowia psychicznego.


ZAKRES USŁUG:

1) Usługa nr 2:
Pielęgnacja - jako wspieranie procesu leczenia, w tym :
a) pomoc w dostępie do świadczeń zdrowotnych,
b) uzgodnienia pilnowanie terminów wizyt lekarskich, badań diagnostycznych,
c) pomoc w wykupywaniu lub zamawianiu leków w aptece,
d) pilnowanie przyjmowania leków oraz obserwowanie ewentualnych skutków ubocznych ich stosowania,
e) w szczególnie uzasadnionych przypadkach zmiana opatrunków, pomoc w użyciu środków pomocniczych i materiałów medycznych, przedmiotów ortopedycznych, a także w utrzymaniu higieny, w dostępie do świadczeń zdrowotnych,
f) pomoc w dotarciu do placówek służby zdrowia,
g) pomoc w dotarciu do placówek rehabilitacyjnych.

2) Usługa nr 3
Rehabilitacja fizyczna i usprawnianie zaburzonych funkcji organizmu w zakresie nie objętym przepisami ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych:
a) zgodnie z zaleceniami lekarskimi lub specjalisty z zakresu rehabilitacji ruchowej lub fizjoterapii,
b) współpraca ze specjalistami w zakresie wspierania psychologiczno-pedagogicznego i edukacyjno- terapeutycznego zmierzającego do wielostronnej aktywizacji osoby korzystającej ze specjalistycznych usług.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85320000-8 - Usługi społeczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85322000-2 - Program działań na rzecz gmin

85312100-0 - Usługi opieki dziennej

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

85312400-3 - Usługi opieki społecznej nieświadczone przez ośrodki pobytowe

85312000-9 - Usługi opieki społecznej nieobejmujące miejsc noclegowych

4.5.5.) Wartość części: 5760 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie specjalistycznych usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania dla osób z zaburzeniami psychicznymi (dalej również jako : SUO) z terenu Gminy Czernica, z podziałem na 5 części, szczegółowo opisanych w załączniku nr 1 do niniejszej SWZ.

2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie specjalistycznych usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania dla osób z zaburzeniami psychicznymi wynikających z art. 18 ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 901 z późn. zm.) w zw. z § 2 Rozporządzenia Ministra Polityki Społecznej z dnia 22 września 2005 r. w sprawie specjalistycznych usług opiekuńczych (Dz. U. Nr 189, poz. 1598 z późn. zm.).

3. Zakres świadczonych usług obejmuje wykonanie co najmniej jednej ze wskazanych poniżej usług, zgodnie z zakresem określonym w odniesieniu do każdej części zamówienia w załączniku nr 1 do niniejszej SWZ:

Część 3
Nazwa usługi: Neurologopeda

Miesięczna liczba godzin usług (nie więcej niż): 10 godzin zegarowych
Roczna liczba godzin usług: 40 godzin zegarowych
Klient: osoba wymagająca pomocy w formie specjalistycznych usług, wynikających z rodzaju jej schorzenia lub niepełnosprawności
Miejsce świadczenia usługi: miejsce zamieszkania osoby z niepełnosprawnością - na terenie gminy Czernica
Rodzaj schorzenia: zaburzenia psychiczne – zgodnie z art. 3 pkt 1 ustawy z dnia 19 sierpnia 1994 r. o ochronie zdrowia psychicznego.


ZAKRES USŁUG:

1) Usługa nr 1:
uczenie i rozwijanie umiejętności niezbędnych do samodzielnego życia, w tym zwłaszcza:
a) kształtowanie umiejętności zaspokajania podstawowych potrzeb życiowych i umiejętności społecznego funkcjonowania, motywowanie do aktywności, leczenia i rehabilitacji, prowadzenie treningów umiejętności samoobsługi i umiejętności społecznych oraz wspieranie, także w formie asystowania w codziennych czynnościach życiowych, w szczególności takich jak:
– samoobsługa, zwłaszcza wykonywanie czynności gospodarczych i porządkowych, w tym umiejętność utrzymania i prowadzenia domu,
– dbałość o higienę i wygląd,
– utrzymywanie kontaktów z domownikami, rówieśnikami, w miejscu nauki i pracy oraz ze społecznością lokalną,
– wspólne organizowanie i spędzanie czasu wolnego,
– korzystanie z usług różnych instytucji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85320000-8 - Usługi społeczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85322000-2 - Program działań na rzecz gmin

85312100-0 - Usługi opieki dziennej

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

85312400-3 - Usługi opieki społecznej nieświadczone przez ośrodki pobytowe

85312000-9 - Usługi opieki społecznej nieobejmujące miejsc noclegowych

4.5.5.) Wartość części: 4800 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie specjalistycznych usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania dla osób z zaburzeniami psychicznymi (dalej również jako : SUO) z terenu Gminy Czernica, z podziałem na 5 części, szczegółowo opisanych w załączniku nr 1 do niniejszej SWZ.

2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie specjalistycznych usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania dla osób z zaburzeniami psychicznymi wynikających z art. 18 ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 901 z późn. zm.) w zw. z § 2 Rozporządzenia Ministra Polityki Społecznej z dnia 22 września 2005 r. w sprawie specjalistycznych usług opiekuńczych (Dz. U. Nr 189, poz. 1598 z późn. zm.).

3. Zakres świadczonych usług obejmuje wykonanie co najmniej jednej ze wskazanych poniżej usług, zgodnie z zakresem określonym w odniesieniu do każdej części zamówienia w załączniku nr 1 do niniejszej SWZ:

Część 4
Nazwa usługi: Fizjoterapia na basenie

Miesięczna liczba godzin usług (nie więcej niż): 5 godzin zegarowych
Roczna liczba godzin usług: 20 godzin zegarowych
Klient: osoba wymagająca pomocy w formie specjalistycznych usług, wynikających z rodzaju jej schorzenia lub niepełnosprawności
Miejsce świadczenia usługi: miejsce zamieszkania osoby z niepełnosprawnością - na terenie gminy Czernica
Rodzaj schorzenia: zaburzenia psychiczne – zgodnie z art. 3 pkt 1 ustawy z dnia 19 sierpnia 1994 r. o ochronie zdrowia psychicznego.


ZAKRES USŁUG:

1) Usługa nr 2:
Pielęgnacja - jako wspieranie procesu leczenia, w tym :
a) pomoc w dostępie do świadczeń zdrowotnych,
b) uzgodnienia pilnowanie terminów wizyt lekarskich, badań diagnostycznych,
c) pomoc w wykupywaniu lub zamawianiu leków w aptece,
d) pilnowanie przyjmowania leków oraz obserwowanie ewentualnych skutków ubocznych ich stosowania,
e) w szczególnie uzasadnionych przypadkach zmiana opatrunków, pomoc w użyciu środków pomocniczych i materiałów medycznych, przedmiotów ortopedycznych, a także w utrzymaniu higieny, w dostępie do świadczeń zdrowotnych,
f) pomoc w dotarciu do placówek służby zdrowia,
g) pomoc w dotarciu do placówek rehabilitacyjnych.


2) Usługa nr 3
Rehabilitacja fizyczna i usprawnianie zaburzonych funkcji organizmu w zakresie nie objętym przepisami ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych:
a) zgodnie z zaleceniami lekarskimi lub specjalisty z zakresu rehabilitacji ruchowej lub fizjoterapii,
b) współpraca ze specjalistami w zakresie wspierania psychologiczno-pedagogicznego i edukacyjno- terapeutycznego zmierzającego do wielostronnej aktywizacji osoby korzystającej ze specjalistycznych usług.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85320000-8 - Usługi społeczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85322000-2 - Program działań na rzecz gmin

85312100-0 - Usługi opieki dziennej

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

85312400-3 - Usługi opieki społecznej nieświadczone przez ośrodki pobytowe

85312000-9 - Usługi opieki społecznej nieobejmujące miejsc noclegowych

4.5.5.) Wartość części: 2800 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie specjalistycznych usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania dla osób z zaburzeniami psychicznymi (dalej również jako : SUO) z terenu Gminy Czernica, z podziałem na 5 części, szczegółowo opisanych w załączniku nr 1 do niniejszej SWZ.

2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie specjalistycznych usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania dla osób z zaburzeniami psychicznymi wynikających z art. 18 ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 901 z późn. zm.) w zw. z § 2 Rozporządzenia Ministra Polityki Społecznej z dnia 22 września 2005 r. w sprawie specjalistycznych usług opiekuńczych (Dz. U. Nr 189, poz. 1598 z późn. zm.).

3. Zakres świadczonych usług obejmuje wykonanie co najmniej jednej ze wskazanych poniżej usług, zgodnie z zakresem określonym w odniesieniu do każdej części zamówienia w załączniku nr 1 do niniejszej SWZ:

Część 5
Nazwa usługi: Fizjoterapia na basenie

Miesięczna liczba godzin usług (nie więcej niż): 4 godziny zegarowe
Roczna liczba godzin usług: 16 godzin zegarowych
Klient: osoba wymagająca pomocy w formie specjalistycznych usług, wynikających z rodzaju jej schorzenia lub niepełnosprawności
Miejsce świadczenia usługi: miejsce zamieszkania osoby z niepełnosprawnością - na terenie gminy Czernica
Rodzaj schorzenia: zaburzenia psychiczne – zgodnie z art. 3 pkt 1 ustawy z dnia 19 sierpnia 1994 r. o ochronie zdrowia psychicznego.


ZAKRES USŁUG:

1) Usługa nr 1:
uczenie i rozwijanie umiejętności niezbędnych do samodzielnego życia, w tym zwłaszcza:
a) kształtowanie umiejętności zaspokajania podstawowych potrzeb życiowych i umiejętności społecznego funkcjonowania, motywowanie do aktywności, leczenia i rehabilitacji, prowadzenie treningów umiejętności samoobsługi i umiejętności społecznych oraz wspieranie, także w formie asystowania w codziennych czynnościach życiowych, w szczególności takich jak:
– samoobsługa, zwłaszcza wykonywanie czynności gospodarczych i porządkowych, w tym umiejętność utrzymania i prowadzenia domu,
– dbałość o higienę i wygląd,
– utrzymywanie kontaktów z domownikami, rówieśnikami, w miejscu nauki i pracy oraz ze społecznością lokalną,
– wspólne organizowanie i spędzanie czasu wolnego,
– korzystanie z usług różnych instytucji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85320000-8 - Usługi społeczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85322000-2 - Program działań na rzecz gmin

85312100-0 - Usługi opieki dziennej

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

85312400-3 - Usługi opieki społecznej nieświadczone przez ośrodki pobytowe

85312000-9 - Usługi opieki społecznej nieobejmujące miejsc noclegowych

4.5.5.) Wartość części: 2240 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W terminie składania ofert nie została złożona ani jedna oferta.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W terminie składania ofert nie została złożona ani jedna oferta.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W terminie składania ofert nie została złożona ani jedna oferta.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W terminie składania ofert nie została złożona ani jedna oferta.

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W terminie składania ofert nie została złożona ani jedna oferta.

2024-09-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi