Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla przepompowni wód opadowych i dla dwóch toalet publicznych ZP.261.30.2025
Zarząd Infrastruktury Wodnej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00557957
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00557957/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-11-26 14:04
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b92ada69-7c2a-41d2-8c33-629cc9eaf917
- Identyfikator
- 6783181600
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00557957 z dnia 2025-11-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla przepompowni wód opadowych i dla dwóch toalet publicznych ZP.261.30.2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Infrastruktury Wodnej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384368691
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: os. Szkolne 27
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-977
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ziw.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ziw.krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-b92ada69-7c2a-41d2-8c33-629cc9eaf9171.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla przepompowni wód opadowych i dla dwóch toalet publicznych ZP.261.30.20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b92ada69-7c2a-41d2-8c33-629cc9eaf917
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00557957
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Postepowanie jest przeprowadzone w trybie zamówienia z wolnej ręki w związku z wystąpieniem przesłanki wskazanej w artykule 214 ust.1 ,pkt 1 lit a.
Wykonawca TAURON DYSTRYBUCJA SA, ul. Podgórska 25A , 31-035 Kraków
jako jedyny posiada infrastrukturę konieczną do realizacji tego zamówienia.
Docelowo Umowy Kompleksowe zostaną rozdzielone na dystrybucję i sprzedaż. Przyjęta forma zapewni ciągłość zasilania na obiektach.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.261.30.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla przepompowni wód opadowych i dla dwóch toalet publicznych:
1. pompownia wód opadowych, ul. Laskowa, 30-852 Kraków dz. nr 363/3
PPE: 590322429304140673
2. toaleta publiczna, ul. Strzelców, 31-422 Kraków, dz. nr 681/12;
PPE: 590322429101214447
3. Toaleta publiczna, ul. Żywiecka, 30-427 Kraków, dz. nr 17/11
PPE: 590322429302939040
4.5.3.) Główny kod CPV: 65300000-6 - Przesył energii elektrycznej i podobne usługi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Tauron Dystrybucja SA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6762337735
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-035
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 46620,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 48 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
W wyniku postępowania zostały zawarte następujące aneksy do umów dystrybucyjnych: Nr KEGW/6ł/2021/01 i Nr KEGW/6z/2021/01oraz zawarto umowę kompleksową nr ZIW/74/2025- ZP.261.30.2025, która następnie zostanie rozdzielona na sprzedaż i dystrybucję.
| 2025-11-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |