Przebudowa Publicznego Przedszkola im. Króla Maciusia Pierwszego w Poddębicach przy ul. Miłej 14/16 w formule zaprojektuj i wybuduj

Gmina Poddębice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00558134
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00558134/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-11-26 14:28
Lokalizacja
Poddębice, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7ec93bec-23bf-4795-a421-3c624dcf5422
Identyfikator
8281355100
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty budowlane w zakresie budynków parkingowychRoboty budowlane w zakresie parkingówRoboty w zakresie budowy drógRoboty budowlane w zakresie ścieżek pieszychWymiana nawierzchni drogowejMalowanie nawierzchni parkingówRoboty instalacyjne elektryczneUsługi w zakresie obsługi parkingówElektroniczne usługi przekazywania wiadomości i informacjiRoboty instalacyjne w budynkachIzolacja cieplnaRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie wentylacjiRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychRoboty instalacyjne przeciwpożaroweRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówInstalowanie framug drzwiowychInstalowanie drzwiInstalowanie zabudowanych mebliRoboty ciesielskiePokrywanie podłóg i ścianRoboty elewacyjneKładzenie płytekNakładanie powierzchni kryjącychRoboty malarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi architektoniczne i podobneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówUsługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiaroweDoradcze usługi inżynieryjne i budowlaneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRóżne usługi inżynieryjneUsługi inżynieryjne naukowe i techniczneDoradcze usługi budowlaneUsługi zarządzania budową

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR MACHALEWSKI I WITOLD ŚWITKOWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO- USŁUGOWE "WIKTOR" SPÓŁKA JAWNARadomsko, PL · lot 0
13 545 938,47 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00558134 z dnia 2025-11-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa Publicznego Przedszkola im. Króla Maciusia Pierwszego w Poddębicach przy ul. Miłej 14/16 w formule zaprojektuj i wybuduj

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Poddębice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934387

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Łódzka 17/21

1.5.2.) Miejscowość: Poddębice

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.7.) Numer telefonu: (43) 678-25-80,

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@poddebice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://poddebice.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1141633

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa Publicznego Przedszkola im. Króla Maciusia Pierwszego w Poddębicach przy ul. Miłej 14/16 w formule zaprojektuj i wybuduj

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ec93bec-23bf-4795-a421-3c624dcf5422

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00558134

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00044829/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Przebudowa Publicznego Przedszkola im. Króla Maciusia Pierwszego w Poddębicach przy ul. Miłej 14/16.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Przedsięwzięcie inwestycyjne współfinansowane jest ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00322623

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IGKM.271.12.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 5981635,20 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlano – montażowych w ramach zadania inwestycyjnego pn. Przebudowa Publicznego Przedszkola im. Króla Maciusia Pierwszego w Poddębicach, przy ul. Miłej 14/16 wraz z wykonaniem dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla potrzeb uzyskania pozwolenia na budowę dla realizacji przedmiotowej inwestycji w formule zaprojektuj i wybuduj zgodnie z Programem Funkcjonalno - Użytkowym przedstawiającym zakres projektu i prac.
1) Wykonanie prac, o których mowa będzie realizowane w następujących etapach:
a) etap I – wykonanie koncepcji architektoniczno – budowlanej i uzyskanie akceptacji Zamawiającego, a następnie kompleksowej dokumentacji projektowo - kosztorysowej robót budowlano – montażowych Przebudowa Publicznego Przedszkola im. Króla Maciusia Pierwszego w Poddębicach, przy ul. Miłej 14/16 i uzyskanie decyzji pozwolenia na budowę na realizację inwestycji;
b) etap II - wykonanie robót budowlano-montażowych w ramach zadania pn. Przebudowa Publicznego Przedszkola im. Króla Maciusia Pierwszego w Poddębicach, przy ul. Miłej 14/16.
Opis przedmiotu zamówienia został sporządzony z uwzględnieniem wymagań w zakresie odstępności dla osób niepełnosprawnych oraz wymagań w zakresie zielonych zamówień publicznych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 12 i 13 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45213312-3 - Roboty budowlane w zakresie budynków parkingowych

45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

45233270-2 - Malowanie nawierzchni parkingów

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

63712400-7 - Usługi w zakresie obsługi parkingów

64216000-3 - Elektroniczne usługi przekazywania wiadomości i informacji

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45321000-3 - Izolacja cieplna

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45421111-5 - Instalowanie framug drzwiowych

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45421153-1 - Instalowanie zabudowanych mebli

45422000-1 - Roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne

71350000-6 - Usługi inżynieryjne naukowe i techniczne

71530000-2 - Doradcze usługi budowlane

71540000-5 - Usługi zarządzania budową

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13545938,47 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 13966133,18 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13545938,47 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty środowiskowe

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Piotr Machalewski i Witold Świtkowski Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe WIKTOR Sp. Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7720101827

7.3.3) Ulica: ul. Kolejowa 8

7.3.4) Miejscowość: Radomsko

7.3.5) Kod pocztowy: 97-500

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

część robót budowlanych, roboty elektryczne, roboty sanitarne.
Procentowa część zamówienia jaka zostanie powierzona podwykonawcy lub podwykonawcom - 60%

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13545938,47 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

2025-11-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane