Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na potrzeby realizacji zadania pn.: „Budowa dróg gminnych na osiedlu nr 5 w Kątach Wrocławskich

Gmina Kąty Wrocławskie - Urząd Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00558431
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00558431/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-11-26 15:19
Lokalizacja
Kąty Wrocławskie, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-28138068-0e3d-4d68-bf00-702e7391a51a
Identyfikator
8961298766
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00558431 z dnia 2025-11-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na potrzeby realizacji zadania pn.: „Budowa dróg gminnych na osiedlu nr 5 w Kątach Wrocławskich

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kąty Wrocławskie - Urząd Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000528698

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Kąty Wrocławskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-080

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@katywroclawskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.katywroclawskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

katywroclawskie.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na potrzeby realizacji zadania pn.: „Budowa dróg gminnych na osiedlu nr 5 w Kątach Wrocławskich

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-28138068-0e3d-4d68-bf00-702e7391a51a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00558431

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00045146/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.11 Projekt budowy dróg wraz z odwodnieniem Osiedle nr 5 w Kątach Wrocławskich (ul. Lipowa, Platanowa i Dębowa) - opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00539617

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.92.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na potrzeby realizacji zadania pn.: „Budowa dróg gminnych na osiedlu nr 5 w Kątach Wrocławskich wraz z budową oświetlenia ulicznego, kanalizacji deszczowej oraz wykonaniem wylotu odprowadzającego wody opadowe i roztopowe do rzeki Bystrzycy w km 27+945”

4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

nie została złożona żadna oferta
2025-11-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi