Wykonywanie prac remont. robót ogólnobudowl., usł. pogotowia tech, utrzymy. zasobów w należ. stanie techn.w zas. ZGN Pr-Płd. (AN 6), rob. podobne 1 do um.GN/PS/102/24/NZ z13.11.2024r.(ZP/TP/RB/60/24)

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00558736
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00558736/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-11-26 20:49
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1d9777d0-901a-4f7b-9f9c-6a4803fdfd5d
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneUsługi naprawcze i konserwacyjneRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeInstalowanie wentylacji

Wykonawcy

1 przyznane

DARIUSZ KĄKOLDębe Wielkie, PL · lot 0
454 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00558736 z dnia 2025-11-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonywanie prac remont. robót ogólnobudowl., usł. pogotowia tech, utrzymy. zasobów w należ. stanie techn.w zas. ZGN Pr-Płd. (AN 6), rob. podobne 1 do um.GN/PS/102/24/NZ z13.11.2024r.(ZP/TP/RB/60/24)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Mińska 63A

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 03-828

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zgnpragapld.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zamowienia.zgnpragapld.pl/menu_powyzej_130000.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonywanie prac remont. robót ogólnobudowl., usł. pogotowia tech, utrzymy. zasobów w należ. stanie techn.w zas. ZGN Pr-Płd. (AN 6), rob. podobne 1 do um.GN/PS/102/24/NZ z13.11.2024r.(ZP/TP/RB/60/24)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1d9777d0-901a-4f7b-9f9c-6a4803fdfd5d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00558736

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00024333/19/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Wykonywanie prac remontowych w zakresie robót ogólnobudowlanych + naprawy kominów - AN 6 - podobne 1 do 102/24

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00527393

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W wyniku rozstrzygniętego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego Nr ZP/TP/Rb/60/24 została zawarta umowa z Wykonawcą, nr GN/PS/102/24/NZ w dniu 13.11.2024 r. Udzielenie zamówienia publicznego, polega na powtórzeniu podobnych robót budowlanych. Zamówienie będzie udzielone dotychczasowemu wykonawcy robót na warunkach określonych ww. umowie. Zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych zostało przewidziane w SWZ oraz w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowitą wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
Wartość powtórzonych podobnych robót budowlanych nie przekracza 200% całkowitej wartości umowy.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/WR/RB/97/25.

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 419243,43 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Wykonywanie prac remontowych w zakresie robót ogólnobudowlanych, świadczenie usług pogotowia technicznego w zakresie robót ogólnobudowlanych związanych z utrzymywaniem zasobów w należytym stanie technicznym w zasobach administrowanych przez ZGN Praga-Południe m. st. Warszawy na terenie Administracji Nieruchomości Nr 6
- roboty podobne nr 1 do umowy GN/PS/102/24/NZ z dnia 13.11.2024 r. (ZP/TP/RB/60/24). Nr postępowania: ZP/WR/RB/97/25.
2. Zakres zamówienia obejmuje m.in.:
1) roboty ogólnobudowlane,
2) roboty tynkowe i okładzinowe,
3) roboty posadzkowe i wykładzinowe,
4) roboty stolarskie, szklarskie, kowalsko-ślusarskie,
5) roboty malarskie, murarskie,
6) roboty zewnętrzne,
7) roboty ciesielskie,
8) przemurowanie przewodów kominowych,
9) obsadzanie kratek wentylacyjnych i drzwiczek rewizyjnych,
10) uszczelnianie przewodów kominowych,
11) montaż wkładów kominowych, nasad kominowych,
12) montaż nawiewników,
13) wykonywanie otworów wentylacyjnych w drzwiach,
14) roboty zduńskie, dachowe,
15) odłączanie urządzeń mechanicznych od przewodów kominowych,
16) świadczenie usług pogotowia technicznego.
3. Wykonawca zobowiązany jest świadczyć usługi w zakresie pogotowia w dni powszednie od godz. 20-tej do godz. 8-ej dnia następnego oraz w dni świąteczne i wolne od pracy w ciągu całej doby. Wykonawca zobowiązany jest również zagwarantować dojazd ekipy naprawczej i przystąpić do usuwania lub zabezpieczenia awarii w terminie do 2 godz. od momentu zgłoszenia telefonicznego awarii.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Ogólno-Budowlany Stolarstwo Dariusz Kąkol

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8221003449

7.3.3) Ulica: ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 80

7.3.4) Miejscowość: Górki

7.3.5) Kod pocztowy: 05-311

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 454000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-11-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane