Budowa sieci wodociągowej w ul. Kowalika, ul. Drozda i ul. Prostopadłej w miejscowości Skierdy, gmina Jabłonna
GMINA JABŁONNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00486903
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00486903/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-05 14:04
- Lokalizacja
- Jabłonna, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-31aa3821-2405-11ef-a500-1a0072d5d2bd
- Identyfikator
- 5361771514
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00486903 z dnia 2024-09-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sieci wodociągowej w ul. Kowalika, ul. Drozda i ul. Prostopadłej w miejscowości Skierdy, gmina Jabłonna
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JABŁONNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270442
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Modlińska 152
1.5.2.) Miejscowość: Jabłonna
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-110
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@jablonna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://jablonna.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa sieci wodociągowej w ul. Kowalika, ul. Drozda i ul. Prostopadłej w miejscowości Skierdy, gmina Jabłonna2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-31aa3821-2405-11ef-a500-1a0072d5d2bd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00486903
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00038573/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Budowa sieci wodociągowej we wsiach zachodnich- Skierdy w podziale na etapy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00355574
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Podstawą wszczęcia niniejszego postępowania w trybie zamówienia z wolnej ręki jest art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy Pzp , zgodnie z którym zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli udzielane jest ono przez zamawiającego, o którym mowa w art. 4 i art. 5 ust. 1 pkt 1, osobie prawnej, jeżeli spełnione są wskazane w tym przepisie warunki.
Ustalono, że zarówno charakter zamawiającego, jak i wykonawcy odpowiadają wymaganiom określonym w ustawie, umożliwiając tym samym udzielenie zamówienia w trybie z wolnej ręki.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.36.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 522167,41 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa sieci wodociągowej w ul. Kowalika, ul. Drozda i ul. Prostopadłej w miejscowości Skierdy, gmina Jabłonna, w tym:
Sieć wodociągowa do wybudowania:
-sieć wodociągowa o średnicy φ 110x6,6mm PE100, SDR17 o łącznej długości około L=1419,0 mb;
-sieć wodociągowa o średnicy φ 90x5,4mm PE100, SDR17 o łącznej długości około L=27,2 mb;
łączna długość sieci wodociągowej około L = 1446,70 mb
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne EKO Jabłonna Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5361950731
7.3.3) Ulica: Zegrzyńska 1/10
7.3.4) Miejscowość: Jabłonna
7.3.5) Kod pocztowy: 05-110
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 641265,91 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-09-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |