Podniesienie poziomu bezpieczeństwa w Gminie Tyczyn
Gmina Tyczyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00558981
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00558981/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-11-27 08:42
- Lokalizacja
- Tyczyn, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-13bf1ae7-1518-4e5d-90b2-068fa4367a81
- Identyfikator
- 8133304080
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00558981 z dnia 2025-11-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Podniesienie poziomu bezpieczeństwa w Gminie Tyczyn
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tyczyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582163
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 18
1.5.2.) Miejscowość: Tyczyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-020
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 172219310
1.5.8.) Numer faksu: 172219217
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: tyczyn@tyczyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tyczyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-13bf1ae7-1518-4e5d-90b2-068fa4367a811.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Podniesienie poziomu bezpieczeństwa w Gminie Tyczyn2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-13bf1ae7-1518-4e5d-90b2-068fa4367a81
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00558981
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00035603/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Podniesienie poziomu bezpieczeństwa w Gminie Tyczyn
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00498747
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SIP.271.18.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 278690,05 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1: Dostawa kompletnych ubrań specjalnych dla strażaków-ratowników OSP, jednorazowych środków indywidualnej ochrony oraz torby medycznej. Zakres zamówienia obejmuje dostawę kompletnych ubrań specjalnych dla strażaków-ratowników OSP (ubranie trzyczęściowe – spodnie, kurtka ciężka, kurtka lekka; hełm; kominiarka; rękawiczki; buty strażackie skórzane) – 20 kompletów oraz jednorazowych środków indywidualnej ochrony na potrzeby schronu w Urzędzie Miejskim w Tyczynie (40 szt. ubrań ochronnych jednorazowych, 40 szt. masek twarzowych przeciwgazowych z filtropochłaniaczem, torba medyczna PSP-R1 – 2 szt.).Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 5a do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 35113400-3 - Odzież ochronna i zabezpieczająca
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
18400000-3 - Odzież specjalna i dodatki
33141620-2 - Zestawy medyczne
4.5.5.) Wartość części: 159015,24 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2: Dostawa osuszaczy, agregatów prądotwórczych, motopompy pływającej oraz namiotu pneumatycznego z wyposażeniem. Zakres zamówienia obejmuje dostawę: osuszaczy przemysłowych – 10 szt., agregatów prądotwórczych – 10 szt., motopompy pływającej – 1 szt., namiotu pneumatycznego z wyposażeniem – 1 szt.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 5b do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39721320-1 - Osuszacze powietrza
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
34144213-4 - Motopompy
4.5.5.) Wartość części: 119674,81 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wobec odrzucenia jedynej złożonej oferty, w postępowaniu nie pozostaje żadna oferta niepodlegająca odrzuceniu, co uniemożliwia dokonanie wyboru oferty najkorzystniejszej. Zamawiający, działając na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp, unieważnia postępowanie, ponieważ wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wobec odrzucenia jedynej złożonej oferty, w postępowaniu nie pozostaje żadna oferta niepodlegająca odrzuceniu, co uniemożliwia dokonanie wyboru oferty najkorzystniejszej. Zamawiający, działając na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp, unieważnia postępowanie, ponieważ wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2025-11-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |