Zakup i dostawa pompy przewoźnej (agregatu pompowego) do wody zanieczyszczonej

Gmina Radomyśl Wielki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00559234
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00559234/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-27 09:35
Lokalizacja
Radomyśl Wielki, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-57f49bf8-3075-4b03-8b58-a0964bde7b75
Identyfikator
8171954408
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Maszyny do wytwarzania i wykorzystywania mocy mechanicznejPompy wodne

Wykonawcy

1 przyznane

FENIX.MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStobierna, PL · lot 0
265 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00559234 z dnia 2025-11-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa pompy przewoźnej (agregatu pompowego) do wody zanieczyszczonej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Radomyśl Wielki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661228

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 32

1.5.2.) Miejscowość: Radomyśl Wielki

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-310

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@radomyslwielki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://radomyslwielki.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/radomyslwielki

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa pompy przewoźnej (agregatu pompowego) do wody zanieczyszczonej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-57f49bf8-3075-4b03-8b58-a0964bde7b75

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00559234

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00052409/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Zakup i dostawa pompy przewoźnej (agregatu pompowego) do wody zanieczyszczonej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00514598

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BI.I.271.28.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 215447,15 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. „Realizacja zadań wynikających z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026- Zabezpieczenie logistyczne i zapewnienie ciągłości dostaw”- Zakup i dostawa pompy przewoźnej (agregatu pompowego) do wody zanieczyszczonej.
Przedmiotem zamówienia jest: zakup i dostawa pompy przewoźnej (agregatu pompowego) wysokiej wydajności do wody zanieczyszczonej w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026- Zabezpieczenie logistyczne i zapewnienie ciągłości dostaw.
Zaoferowany sprzęt musi być fabrycznie nowy, rok produkcji nie starszy niż 2025, nie może pochodzić z wystawy lub z ekspozycji, kompletny, wraz z potrzebnymi do działania przewodami, z odpowiednim oprogramowaniem, posiadający wymagane prawem atesty i certyfikaty oraz nie wymagający żadnych dodatkowych nakładów, gotowy do pracy.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony jest w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Rozdział III do specyfikacji warunków zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42100000-0 - Maszyny do wytwarzania i wykorzystywania mocy mechanicznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42122130-0 - Pompy wodne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 265000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 265000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 265000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FENIX.MARKET Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5170421482

7.3.4) Miejscowość: Stobierna

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 265000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2025-11-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy