Jaworznicki Budżet Obywatelski na 2023 r. pn.: „Bezpieczne Miasto Jaworzno – Infrastruktura”.– zamówienie uzupełniające nr 3.
Miejski Zarząd Dróg i Mostów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00486975
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00486975/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-05 14:19
- Lokalizacja
- Jaworzno, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d40fdccd-771b-4e8f-ab05-3ebf55b0b518
- Identyfikator
- 6322010013
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00486975 z dnia 2024-09-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Jaworznicki Budżet Obywatelski na 2023 r. pn.: „Bezpieczne Miasto Jaworzno – Infrastruktura”.– zamówienie uzupełniające nr 3.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Dróg i Mostów
1.3.) Oddział zamawiającego: Sekcja Administracyjna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240268900
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowska 9
1.5.2.) Miejscowość: Jaworzno
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-600
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@mzdim.jaworzno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzdim.jaworzno.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie infrastrukturą drogową
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Jaworznicki Budżet Obywatelski na 2023 r. pn.: „Bezpieczne Miasto Jaworzno – Infrastruktura”.– zamówienie uzupełniające nr 3.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d40fdccd-771b-4e8f-ab05-3ebf55b0b518
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00486975
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046304/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 Przebudowa infrastruktury drogowej w przedmiocie wykonania chodników, miejsc postojowych i utwardzeń poboczy w ramach budzetu JBO - zamówienie uzup. nr 3.2023
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
zamówienie z wolnej ręki, na podstawie art. 214 ust. 1, pkt 7 ustawy Prawo Zamówień Publicznych (tekst jednolity Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 z późn.zm.). Uzasadnienie: w ogłoszonym zamówieniu udzielonym na podstawie umowy nr MZDiM.SA.272.3.2023 z 1 marca 2023 r. z Wykonawcą firmą „FILAR” Andrzej Filar, ul. Brzozowa 11B, 43-600 Jaworzno zostało przewidziane zamówienie uzupełniające obejmujące 100% zamówienia podstawowego, polegające na powtórzeniu podobnych czynności związanych z modernizacją dróg jezdni i chodników.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MZDIM.SA.222.25.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Przebudowa infrastruktury drogowej w przedmiocie wykonania chodników i miejsc postojowych w ramach projektu Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego na 2023 r. pn.: „Bezpieczne Miasto Jaworzno – Infrastruktura”.– zamówienie uzupełniające nr 3.
Przedmiot zamówienia uzupełniającego obejmuje:
a) roboty rozbiórkowe istniejącej jezdni o nawierzchni bitumicznej, z odwiezieniem uzyskanego gruzu na wysypisko oraz materiałów rozbiórkowych nadających się do dalszej zabudowy na skład Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jaworznie przy ul. Krakowskiej 9 .
b) roboty ziemne korytowania i nasypów z odwiezieniem urobku na wysypisko,
c) podbudowę tłuczniową wyłącznie z kruszyw łamanych niesortowanych z magmowych skał wulkanicznych,
d) ułożenie nawierzchni miejsc postojowych z płyt ażurowych.
e) obramowanie z krawężników betonowych na ławie betonowej
f) odtworzenie nawierzchni z betonu asfaltowego w strefie przykrawężnikowej z zastosowaniem w miejscu łączenia technologicznego taśm bitumicznych,
g) uporządkowanie terenu po wykonanych robotach modernizacyjnych wraz z humusowaniem i obsianiem trawą ,
h) obsługę geodezyjną obejmującą: tyczenie, prace pomiarowe powykonawcze (wypiski zawierające obliczenia wszystkich zrealizowanych robót w zakresie powierzchni i długości), sporządzenie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej wraz ze złożeniem w Ośrodku Geodezyjnym oraz aktualizacji metryk dróg w zakresie zrealizowanych robót,
w następujących lokalizacjach:
-ulica Towarowa – budowa miejsc postojowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45262520-2 - Roboty murowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma "FILAR"Andrzej Filar
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6320005083
7.3.3) Ulica: Brzozowa 1 b
7.3.4) Miejscowość: Jaworzno
7.3.5) Kod pocztowy: 43-603
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 76297,87 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin wykonania Zamówienia – 30 dni od dnia podpisania umowy tj. do dnia 28.09.2024 r. lub do wyczerpania kwoty przewidzianej na jego realizację określonej w § 9 ust. 1 umowy.| 2024-09-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |