SVA/W/J/4620-25/2024: Wykonanie robót budowlanych polegających na kompleksowym wykonaniu dylatacji w ramach zadania nr 91553 – „Budowa Muzeum Wojska Polskiego w Ossowie”
AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00487003
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00487003/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-05 14:25
- Lokalizacja
- Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9ea30564-e69d-4e28-9e95-4414b014170d
- Identyfikator
- 7010303102
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00487003 z dnia 2024-09-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
SVA/W/J/4620-25/2024: Wykonanie robót budowlanych polegających na kompleksowym wykonaniu dylatacji w ramach zadania nr 91553 – „Budowa Muzeum Wojska Polskiego w Ossowie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142989877
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Paderewskiego 6
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@amwsinevia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amwsinevia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.amwsinevia.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
SVA/W/J/4620-25/2024: Wykonanie robót budowlanych polegających na kompleksowym wykonaniu dylatacji w ramach zadania nr 91553 – „Budowa Muzeum Wojska Polskiego w Ossowie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9ea30564-e69d-4e28-9e95-4414b014170d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00487003
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00456648
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SVA/W/J/4620-25/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 81984,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na kompleksowym wykonaniu dylatacji zgodnie z dokumentacją projektową, przedmiarem w ramach zadania nr 91553 – „Budowa Muzeum Wojska Polskiego w Ossowie.
Zakres zamówienia obejmuje:
a) Wykonanie asfaltowych przykryć dylatacyjnych typu „tarco” 30x9 w jezdni.
b) Wykonanie pogłębienia asfaltowych przykryć dylatacyjnych typu „tarco” 30x9 w warstwie podbudowy jezdni z AC16W.
Zamawiający informuje, że zaleca wizję lokalną na placu budowy. Osoba do kontaktu w sprawie wizji lokalnej Andrzej Błoński, tel. 695 140 115.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym terminie składania ofert tj. do dnia 29.08.2024 r. do godz. 09:00 nie wpłynęła żadna oferta, w związku z czym konieczne stało się unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy, zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli nie złożono żadnej oferty.| 2024-09-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |