Dostawa fabrycznie nowego lekkiego pojazdu dostawczego z napędem 4x2 dla Gminy Miasto Reda w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej.

GMINA MIASTO REDA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00560439
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00560439/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-27 13:19
Lokalizacja
Reda, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dd8f8c27-82f8-4641-909a-96259c4de081
Identyfikator
5882351074
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Lekkie samochody półciężarowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00560439 z dnia 2025-11-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa fabrycznie nowego lekkiego pojazdu dostawczego z napędem 4x2 dla Gminy Miasto Reda w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO REDA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675161

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Gdańska 33

1.5.2.) Miejscowość: Reda

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-240

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi3@reda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.reda.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1215978

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa fabrycznie nowego lekkiego pojazdu dostawczego z napędem 4x2 dla Gminy Miasto Reda w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dd8f8c27-82f8-4641-909a-96259c4de081

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00560439

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00032198/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.7 Dostawa fabrycznie nowego lekkiego pojazdu dostawczego z napędem 4x2 dla Gminy Miasto Reda w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00542942

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.38.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego lekkiego pojazdu dostawczego z napędem 4x2 dla Gminy Miasto Reda w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej.
Szczegółowe dane dotyczące przedmiotu zamówienia zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).
2. Opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają:
1) OPZ, stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ,
2) PPU, stanowiące Załącznik nr 4 do SWZ.
3. Zamówienie zostanie dofinansowane ze środków dotacji celowej wynikającej z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026. Zamawiający zastrzega możliwość unieważnienia niniejszego postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34136100-0 - Lekkie samochody półciężarowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne:
Kwota, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosiła 264 000 zł brutto. Jedyna oferta, która wpłynęła w przedmiotowym postępowaniu, złożona przez Wykonawcę – KELVER Sp. z o.o. 44-240 Żory, Aleja Jana Pawła II 85, wynosiła 586 000 zł brutto, co przekraczało kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 586000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 586000 PLN

2025-11-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy