Wykonanie nowej sieci lan w kategorii 6a budynek laboratorium

Centrum Sztuki Współczesnej - Zamek Ujazdowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00560457
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00560457/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-11-27 13:20
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fc8e5458-b5c8-40ad-9141-8971b3dde2d3
Identyfikator
5260251285
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie infrastruktury okablowaniaRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnychInstalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowychUrządzenia do nadzoru wideoUkładanie kabliInstalowanie okablowania komputerowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00560457 z dnia 2025-11-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie nowej sieci lan w kategorii 6a budynek laboratorium

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Sztuki Współczesnej - Zamek Ujazdowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000986159

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jazdów 2

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-467

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: r.filipowicz@u-jazdowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://u-jazdowski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fc8e5458-b5c8-40ad-9141-8971b3dde2d3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie nowej sieci lan w kategorii 6a budynek laboratorium

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fc8e5458-b5c8-40ad-9141-8971b3dde2d3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00560457

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00506555

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZAMPUB/PZP/2025/07

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia stanowi wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu nowej sieci lan w kategorii 6a budynek laboratorium.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych

32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo

45314310-7 - Układanie kabli

45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie
art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych z uwagi na fakt, iż cena jedynej pozostałej ważnej oferty w postępowaniu przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny ww. oferty. Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotu zamówienia w postępowaniu kwotę 821.818,56 zł brutto. Cena jedynej ważnej oferty złożona przez Wykonawcę INTEGRATED PROFESSIONAL SOLUTIONS Sp. z o.o. z siedzibą Aleja Krakowska 61a, 05-090 Sękocin Nowy zawiera cenę 1.265.243,01 zł brutto. Dokonana analiza przez Zamawiającego potwierdziła brak możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na sfinansowanie przedmiotu zamówienia do ww. ceny oferty, co w konsekwencji skutkuje koniecznością unieważnienia postępowania.
2025-11-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane