Udostępnienie urządzeń płatniczych (wpłatomatów), w tym dostarczenie urządzeń, instalacja, konfiguracja, serwis i obsługa wpłat – Delegatura Ostrołęka i Radom.
MAZOWIECKI URZĄD WOJEWÓDZKI W WARSZAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00561822
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00561822/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-11-28 07:17
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-09a92f25-39d3-11ef-b37c-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 5251008875
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00561822 z dnia 2025-11-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Udostępnienie urządzeń płatniczych (wpłatomatów), w tym dostarczenie urządzeń, instalacja, konfiguracja, serwis i obsługa wpłat – Delegatura Ostrołęka i Radom.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MAZOWIECKI URZĄD WOJEWÓDZKI W WARSZAWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013272620
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Bankowy 3/5
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-950
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetag@mazowieckie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.mazowieckie.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-09a92f25-39d3-11ef-b37c-4e696a6d8c251.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Udostępnienie urządzeń płatniczych (wpłatomatów), w tym dostarczenie urządzeń, instalacja, konfiguracja, serwis i obsługa wpłat – Delegatura Ostrołęka i Radom.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-09a92f25-39d3-11ef-b37c-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00561822
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00213240/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Obsługa wpłatomatów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00395893
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BOU-V.272.20.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Udostępnienie 2 szt. urządzeń płatniczych (wpłatomatów), w tym dostarczenie
urządzeń, instalacja, konfiguracja, serwis i obsługa wpłat na potrzeby kompleksowej obsługi klientów Wydziału Spraw Obywatelskich Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie Delegaturach – Placówkach Zamiejscowych w Ostrołęce przy ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa „Nila” 15, oraz Radomiu przy ul. Żeromskiego 53 wraz z obsługą płatności.
Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ oraz PPU
stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30144400-4 - Automaty do pobierania opłat
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
66110000-4 - Usługi bankowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu.Oferta złożona przez Instytut Systemów Publicznych Leszek Sułkowski Jacek Kowalewicz Paweł Łaziński Spółka Jawna zostaje odrzucona na podstawie art. Na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 13 ustawy Pzp, zgodnie z którym Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli wykonawca nie wyraził pisemnej zgody na wybór jego oferty po upływie terminu związania ofertą.
Oferta przez Monetia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zostaje
odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia oraz na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 10 ustawy Pzp, Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli zawiera błąd w obliczeniu ceny lub kosztu.
| 2025-11-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |