Cyberbezpieczny Samorząd w Gminie Suszec

GMINA SUSZEC

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00562190
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00562190/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-28 09:08
Lokalizacja
Suszec, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-73dd186d-86e5-4e9f-89a5-66fa8abf2ca1
Identyfikator
6381792968
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

GeneratoryJednostki prądotwórczeUrządzenia siecioweDyskiUrządzenia awaryjne i zabezpieczająceSerweryPakiety oprogramowania dla sieciPakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwaniaPakiety oprogramowania administracyjnegoSystem kontroli dostępu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00562190 z dnia 2025-11-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Cyberbezpieczny Samorząd w Gminie Suszec

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SUSZEC

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258345

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Lipowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Suszec

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-267

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@suszec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.suszec.iap.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-73dd186d-86e5-4e9f-89a5-66fa8abf2ca1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Cyberbezpieczny Samorząd w Gminie Suszec

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-73dd186d-86e5-4e9f-89a5-66fa8abf2ca1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00562190

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00018702/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Cyberbezpieczny Samorząd w Gminie Suszec

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy (FERC).

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00534041

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPU.271.1.20.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 321787,69 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Cyberbezpieczny Samorząd w Gminie Suszec" zwanego dalej zamówieniem lub przedmiotem zamówienia
Część 1 dotyczy:
AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi zał. nr 5a do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 31120000-3 - Generatory

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.5.) Wartość części: 81300,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Cyberbezpieczny Samorząd w Gminie Suszec" zwanego dalej zamówieniem lub przedmiotem zamówienia
Część 2 dotyczy:
SPRZĘT INFORMATYCZNY
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi zał. nr 5b do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37453300-1 - Dyski

35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

48820000-2 - Serwery

48210000-3 - Pakiety oprogramowania dla sieci

48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania

48219300-9 - Pakiety oprogramowania administracyjnego

42961100-1 - System kontroli dostępu

4.5.5.) Wartość części: 240487,69 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną złożona na część nr 1 zamówienia zawiera kwotę, która przewyższa środki, jakie Zamawiający przeznaczył na jej sfinansowanie.
Zamawiający nie może zwiększyć przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia kwoty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 237267,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 306885,00 PLN

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną złożona na część nr 2 zamówienia zawiera kwotę, która przewyższa środki, jakie Zamawiający przeznaczył na jej sfinansowanie.
Zamawiający nie może zwiększyć przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia kwoty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 371849,37 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 371849,37 PLN

2025-11-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy