Dostawa wózków platformowych oraz elektronarzędzi (zamówienie z podziałem na 2 części)
34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00562750
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00562750/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-11-28 10:50
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-22c55389-693b-49f8-9e67-a9b25879a416
- Identyfikator
- 5170346645
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00562750 z dnia 2025-11-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wózków platformowych oraz elektronarzędzi
(zamówienie z podziałem na 2 części)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180690373
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowska 11B
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-111
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia34wog@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.34wog.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12014421.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa wózków platformowych oraz elektronarzędzi(zamówienie z podziałem na 2 części)
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-22c55389-693b-49f8-9e67-a9b25879a416
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00562750
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00495719
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/90/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa wózków platformowych oraz elektronarzędzi (zamówienie z podziałem na 2 części).2. Przedmiot zamówienia podzielony został na 2 następujące części:
1) Część nr 1: Dostawa wózków platformowych;
3. Dostarczony towar musi być wolny od wad i nie może nosić śladów używania i uszkodzenia.
4. Wykonawca udziela minimum 12 miesięcznej gwarancji na dostarczony towar (w zakresie każdej z części zamówienia) licząc od daty odbioru towaru przez Zamawiającego, chyba że producent udzielił dłuższej gwarancji, w takim przypadku obowiązuje okres gwarancji udzielony przez producenta;
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi:
1) Formularz kalkulacji ceny ofertowej, stanowiący jednocześnie specyfikację ilościową
a) załącznik nr 1A do SWZ – dot. części nr 1;
- w zależności od części, o które ubiegać będzie się Wykonawca. Załączniki te stanowią formularze kalkulacji ceny ofertowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 43800000-1 - Urządzenia warsztatowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34912100-4 - Wózki popychane
31700000-3 - Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne
31710000-6 - Sprzęt elektroniczny
4.5.5.) Wartość części: 170062,78 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa wózków platformowych oraz elektronarzędzi (zamówienie z podziałem na 2 części).2. Przedmiot zamówienia podzielony został na 2 następujące części:
1) Część nr 2: Dostawa elektronarzędzi;
3. Dostarczony towar musi być wolny od wad i nie może nosić śladów używania i uszkodzenia.
4. Wykonawca udziela minimum 12 miesięcznej gwarancji na dostarczony towar (w zakresie każdej z części zamówienia) licząc od daty odbioru towaru przez Zamawiającego, chyba że producent udzielił dłuższej gwarancji, w takim przypadku obowiązuje okres gwarancji udzielony przez producenta;
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi:
1) Formularz kalkulacji ceny ofertowej, stanowiący jednocześnie specyfikację ilościową
a) załącznik nr 1B do SWZ – dot. części nr 2;
- w zależności od części, o które ubiegać będzie się Wykonawca. Załączniki te stanowią formularze kalkulacji ceny ofertowej.
6. Zamawiający w załączniku nr 5 do SWZ w zakresie części nr 2 określa miejsca dostaw poszczególnych pozycji asortymentowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 43800000-1 - Urządzenia warsztatowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34912100-4 - Wózki popychane
31700000-3 - Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne
31710000-6 - Sprzęt elektroniczny
4.5.5.) Wartość części: 58327,20 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu. W przedmiotowym postępowaniu złożono 1 ofertę. Zamawiający wymagał, aby wraz z ofertą Wykonawcy złożyli przedmiotowe środki dowodowe, czego dany Wykonawca nie uczynił. Mając na uwadze, że w Rozdz. XII SWZ ust 2. przewidziano możliwość wezwania do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, jeżeli Wykonawca ich nie złożył lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne. W wyznaczonym terminie Wykonawca co prawda odpowiedział na wezwanie, lecz w przypadku pozycji 13 oraz pozycji 27 złożył dokumentacje techniczno-ruchowe, które nie zostały przetłumaczone na język polski. W przypadku braku złożenia tłumaczenia wraz z przedmiotowymi środkami dowodowymi uznaje się, że Wykonawca nie złożył przedmiotowego środka dowodowego i jego oferta jest niezgodna z warunkami zamówienia.
| 2025-11-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |