Remont ośmiu lokali mieszkalnych stanowiących własność gminy Miasto Sieradz
Zarząd Gospodarki Nieruchomościami w Sieradzu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00562753
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00562753/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-11-28 10:50
- Lokalizacja
- Sieradz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1cb74b82-a20b-4515-bfcf-31224bb0172d
- Identyfikator
- 8272331399
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00562753 z dnia 2025-11-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont ośmiu lokali mieszkalnych stanowiących własność gminy Miasto Sieradz
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Gospodarki Nieruchomościami w Sieradzu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 522572376
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kosynierów 1
1.5.2.) Miejscowość: Sieradz
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: r.kikowska@zgn.sieradz.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip-zgn.umsieradz.finn.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont ośmiu lokali mieszkalnych stanowiących własność gminy Miasto Sieradz2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1cb74b82-a20b-4515-bfcf-31224bb0172d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00562753
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00044995/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont ośmiu mieszkań należących do gminy Miasto Sieradz
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Postępowanie na realizację przedmiotowego zamówienia prowadzone w trybie podstawowym z fakultatywnymi negocjacjami zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp: nie złożono żadnej oferty.
Wobec powyższego oraz w związku z tym, że pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione, zachodzą przesłanki do udzielenia zamówienia w trybie z wolnej ręki.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIZ-Z.271.46.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W zakres prac wchodzą w szczególności roboty rozbiórkowe, roboty malarskie i okładzinowe, montaż urządzeń sanitarnych, roboty elektryczne, stolarka drzwiowa i okienna.
Remont dotyczy mieszkań zlokalizowanych w Sieradzu pod adresami:
a) ul. Targowa 8a/52
b) ul. Elewatorowa3/8,
c) ul. Elewatorowa3/20,
d) ul. Orzechowa3/5,
e) ul Orzechowa3/9
f) ul. Orzechowa3/19,
g) ul. Pogorzelskiego2/29,
h) ul. Polna15/14.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45211340-4 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45211341-1 - Roboty budowlane w zakresie mieszkań
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca nie przesłał wymaganych w Istotnych Postanowieniach dokumentów oraz nie stawił się na negocjacje. Skontaktował się z Zamawiającym telefonicznie i poinformował, że nie jest w stanie złożyć wymaganych dokumentów za pośrednictwem Systemu.| 2025-11-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |