SUKCESYWNE DOSTAWY OLEJU OPAŁOWEGO DO KOTŁOWNI BUDYNKÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. NOBLISTÓW POLSKICH W BARGŁOWIE KOŚCIELNYM

Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Bargłowie Kościelnym

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00563257
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00563257/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-28 12:00
Lokalizacja
Bargłów Kościelny, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7f3f0876-ab37-4eba-9003-5b97805b89c8
Identyfikator
8461526649
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Olej opałowy

Wykonawcy

1 przyznane

SETON CICHOCKI MATUSIEWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWANowa Wieś Ełcka, PL · lot 0
168 153,3 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00563257 z dnia 2025-11-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
SUKCESYWNE DOSTAWY OLEJU OPAŁOWEGO DO KOTŁOWNI BUDYNKÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. NOBLISTÓW POLSKICH
W BARGŁOWIE KOŚCIELNYM

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Bargłowie Kościelnym

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000677027

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Augustowska 8

1.5.2.) Miejscowość: Bargłów Kościelny

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-320

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.7.) Numer telefonu: 87 642 40 78

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szkola@zsbarglow.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zsbarglow.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7f3f0876-ab37-4eba-9003-5b97805b89c8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

SUKCESYWNE DOSTAWY OLEJU OPAŁOWEGO DO KOTŁOWNI BUDYNKÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. NOBLISTÓW POLSKICH
W BARGŁOWIE KOŚCIELNYM

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7f3f0876-ab37-4eba-9003-5b97805b89c8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00563257

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00075569/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup oleju opałowego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00501695

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP.271.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 182559,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są sukcesywne, w miarę potrzeb Zamawiającego, dostawy lekkiego oleju opałowego do kotłowni budynków Szkoły Podstawowej im. Noblistów Polskich Bargłowie Kościelnym. Olej opałowy lekki musi spełniać wymagania Zamawiającego opisane niniejszej SWZ oraz Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 28 listopada 2022 r. w sprawie znakowania i barwienia wyrobów energetycznych (t.j. Dz. U. z 2022 poz. 2633 ze zm.) i musi charakteryzować się parametrami odpowiadającymi normie PN-C-96024:2020-12 lub równoważnymi. Zakres zamówienia obejmuje sprzedaż oleju opałowego Zamawiającemu, załadunek, transport oleju na miejsce przeznaczenia, rozładunek oleju. Realizacja zamówienia odbywać się będzie transportem własnym Wykonawcy na miejsce wskazane przez Zamawiającego.

2. Wymagania: Olej opałowy lekki wyprodukowany według Polskiej Normy PN-C-96024:2020-12 (lub równoważnej) musi spełniać następujące parametry jakościowe:
a) zawartość siarki – max. 0,10 % (m/m);
b) wartość opałowa – min. 42,60 MJ/kg,
c) temperatura zapłonu – min. 56o C,
d) gęstość w temp. 15o C – max. 860,0 kg/m3,
e) lepkość kinematyczna w temp. 20o C – max. niż. 6,00 mm2/s,
f) skład frakcyjny:
- do 250o C destyluje – max. 65 % V/V,
- do 350o C destyluje – min. 85 % V/V.
g) zawartość wody - max. 200 mg/kg,
h) pozostałość po spopieleniu – max. 0,01 % /m/m,
i) pozostałość po koksowaniu w 10 % pozostałości destylacyjnej – max. 0,30 %/m/m,
j) zawartość zanieczyszczeń stałych – max. 24 mg/kg,
k) temperatura płynięcia nie wyższa niż – 20o C.

3. Obiekty i miejsca dostaw: Szacowany wolumen oleju opałowego wynosi orientacyjnie 46 500 litrów przez okres realizacji umowy, czyli 12 miesięcy od daty zawarcia umowy w sprawie udzielenia zamówienia publicznego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 168153,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 179592,30 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 168153,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SETON Cichocki Matusiewicz Sp. K.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 005406965

7.3.3) Ulica: Ełcka 9B

7.3.4) Miejscowość: Nowa Wieś Ełcka

7.3.5) Kod pocztowy: 19-300

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 168153,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-11-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy