Budowa pumptracku oraz skateparku w Przemkowie wraz z modernizacją ogrodzeń i wymianą nawierzchni w placówkach oświatowych
GMINA PRZEMKÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00487389
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00487389/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-06 07:28
- Lokalizacja
- Przemków, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-77d23e58-7170-4621-a1b6-96a885087456
- Identyfikator
- 6922267068
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00487389 z dnia 2024-09-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa pumptracku oraz skateparku w Przemkowie wraz z modernizacją ogrodzeń i wymianą nawierzchni w placówkach oświatowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PRZEMKÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647624
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Plac Wolności 25
1.5.2.) Miejscowość: Przemków
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-170
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: (76) 83 19 210
1.5.8.) Numer faksu: (76) 83 19 208
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: p.info@przemkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przemkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-77d23e58-7170-4621-a1b6-96a8850874561.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa pumptracku oraz skateparku w Przemkowie wraz z modernizacją ogrodzeń i wymianą nawierzchni w placówkach oświatowych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-77d23e58-7170-4621-a1b6-96a885087456
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00487389
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00070336/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Budowa skateparku i pumptraku w Przemkowie wraz z modernizacją orodzeń i wymiana nawierzchni w placówkach oświatowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00429214
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GPI.271.21.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1544455,41 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Budowa pumptracku oraz skateparku w Przemkowie wraz z modernizacją ogrodzeń i wymianą nawierzchni w placówkach oświatowych” .
Przedmiotem inwestycji jest:
- zagospodarowanie terenu dz. nr 58/16, obręb Przemków polegające na budowie pumptracku i skateparku,
- remont boiska wielofunkcyjnego (Orlik) oraz rozbiórka istniejącego budynku szatni na dz. nr 58/17, obręb Przemków,
- demontażu i montażu ogrodzenia oraz wymianie nawierzchni z kostki betonowej na dz. nr 51, obręb Przemków,
- demontażu i montażu ogrodzenia na dz. nr 497/20, 497/32, 497/37, 497/38, 497/39, 497/40, obręb Przemków,
- wymiana (powierzchni bezpiecznej) nawierzchni poliuretanowej na dz. nr 58/17, obręb Przemków.
Wykonawca zobowiązany jest do zakupu wszelkich niezbędnych materiałów do realizacji zamówienia.
Prace towarzyszące głównym robotom budowlanym jakie wystąpią przy realizacji robót to:
1. urządzenia, utrzymanie i likwidacja placu budowy
2. utrzymanie urządzeń placu budowy wraz z maszynami
3. pomiary do rozliczenia robót wraz z wykonaniem lub dostarczeniem przyrządów
4. działania ochronne zgodne z BHP
5. utrzymanie drobnych urządzeń i narzędzi
6. przewóz materiałów do ich wykorzystania
7. usuwanie z budowy odpadów nie zawierających substancji szkodliwych oraz usuwanie nieczystości wynikających z robót wykonywanych przez wykonawcę.
8. nadzorowanie robót wykonywanych przez inne przedsiębiorstwa w ramach umowy o podwykonawstwie.
Uwaga - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, dokumentacja projektowa, przedmiary robót, stanowiące załączniki do SWZ.
Teren prac:
- dz. nr 58/16, obręb Przemków,
- dz. nr 58/17, obręb Przemków,
- dz. nr 51, obręb Przemków,
- dz. nr 497/20, 497/32, 497/37, 497/38, 497/39, 497/40, obręb Przemków,
- dz. nr 58/17, obręb Przemków.
Zakres prac określa opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 10 do SWZ.
Do powyższych potrzeb Wykonawca powinien dysponować odpowiednim sprzętem, oznakowaniem i potencjałem ludzkim.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45223821-7 - Elementy gotowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2023 r., poz. 1605 ze zm.), który mówi: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli [...] nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”, unieważniono przedmiotowe postępowanie.W przedmiotowym postępowaniu, prowadzonym w trybie podstawowym bez przeprowadzenia negocjacji, dla zadania pod nazwą „Budowa pumptracku oraz skateparku w Przemkowie wraz z modernizacją ogrodzeń i wymianą nawierzchni w placówkach oświatowych”, w wyznaczonym terminie składania ofert, tj. do dnia 29.08.2024 r. do godz. 08.00, nie wpłynęła żadna oferta.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
| 2024-09-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |