Zakup i dostawa zasobów i infrastruktury służących do realizacji zadań ochrony ludności i obrony cywilnej

Gmina Miasto Ozorków

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00563720
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00563720/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-28 13:05
Lokalizacja
Ozorków, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-98998fd6-2100-46ca-8e21-c3800c7e0a08
Identyfikator
7322170102
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

NamiotyJednostki prądotwórczeUrządzenia oświetleniowe i lampy elektryczneKuchnia polowa

Wykonawcy

3 przyznane

· lot 0
· lot 0
· lot 0

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00563720 z dnia 2025-11-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa zasobów i infrastruktury służących do realizacji zadań ochrony ludności i obrony cywilnej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Ozorków

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000525613

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wigury 1

1.5.2.) Miejscowość: Ozorków

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-035

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@umozorkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ozorkow.bip.net.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-98998fd6-2100-46ca-8e21-c3800c7e0a08

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa zasobów i infrastruktury służących do realizacji zadań ochrony ludności i obrony cywilnej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-98998fd6-2100-46ca-8e21-c3800c7e0a08

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00563720

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00517387

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WE.042.19.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem umowy jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu na potrzeby realizacji zakupów w ramach dotacji z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026 . Część 1– Dostawa namiotów pneumatycznych – 4 szt.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa czterech (4) sztuk namiotów pneumatycznych przeznaczonych do szybkiego rozstawienia, zapewniających schronienie dla minimum 10 osób każdy. Namioty mają być wykonane z trudnopalnych, wodoszczelnych i odpornych na warunki atmosferyczne materiałów, z pełnym wyposażeniem standardowym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39522530-1 - Namioty

4.5.5.) Wartość części: 160000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem umowy jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu na potrzeby realizacji zakupów w ramach dotacji z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026 . Część 2 – Dostawa mobilnego agregatu prądotwórczego i masztów oświetleniowych
Mobilny agregat prądotwórczy – 1 szt.
Mobilne maszty oświetleniowe – 2 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 189000 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem umowy jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu na potrzeby realizacji zakupów w ramach dotacji z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026 . Część 3 – Dostawa kuchni polowych
Kuchnia zasilana gazem - 1 szt.
Kuchnia zasilana olejem napędowym - 1 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44211400-6 - Kuchnia polowa

4.5.5.) Wartość części: 233800 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

na podstawie art. 255 pkt. 2) ustawy Prawo zamówień publicznych, który stanowi, że Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.

Uzasadnienie faktyczne:
W postępowaniu o udzielenie przedmiotowego zamówienia w zakresie Części 2 złożono tylko jedną ofertę, która podlegała odrzuceniu.
W związku z powyższym na podstawie art. 255 pkt. 2) ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, postanowiono unieważnić postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia.

2025-11-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy