Dostawa zespołów spalinowo – elektrycznych o mocy 450 kVA do awaryjnego zasilania kompleksów wojskowych (zamówienie z podziałem na 2 części)

34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00564007
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00564007/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-28 13:41
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-380d9127-a86b-477e-a1df-862231fdce7e
Identyfikator
5170346645
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Jednostki prądotwórcze

Wykonawcy

2 przyznane

"RIELLO DELTA POWER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
403 000 PLN
"RIELLO DELTA POWER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 1
402 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00564007 z dnia 2025-11-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa zespołów spalinowo – elektrycznych o mocy 450 kVA do awaryjnego zasilania kompleksów wojskowych (zamówienie z podziałem na 2 części)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180690373

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krakowska 11B

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-111

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia34wog@ron.mil.p

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.34wog.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1201762

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa zespołów spalinowo – elektrycznych o mocy 450 kVA do awaryjnego zasilania kompleksów wojskowych (zamówienie z podziałem na 2 części)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-380d9127-a86b-477e-a1df-862231fdce7e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00564007

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00496209

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/91/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa zespołu spalinowo – elektrycznego o mocy 450 kVA do m. Polska Nowa Wieś (1 szt.);
2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Wymaganiach Eksploatacyjno – Technicznych (załącznik nr 6 do SWZ) oraz Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 5 do SWZ).
3. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
4. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia wraz z dokumentacją sporządzoną w języku polskim.
5. Wykonawca bierze na siebie pełną odpowiedzialność za należyte wykonanie przedmiotu zamówienia i gwarantuje, że zespoły spalinowo elektryczne (ZSE) dostarczone będą fabrycznie nowe – wyprodukowane w 2025 roku, spełniające wszystkie parametry techniczne i użytkowe określone przez Zamawiającego, wykonane z należytą starannością, z zasadami współczesnej wiedzy technicznej oraz obowiązującymi przepisami i normami, są pełnowartościowe, kompletne i wyposażone we wszystkie elementy/akcesoria niezbędne do ich uruchomienia i prawidłowej eksploatacji.
6. Dostawę przedmiotu zamówienia należy zrealizować w terminie do dnia 12 grudnia 2025 r. Wykonanie zobowiązania zostanie potwierdzone protokołem odbioru.
7. Wykonawca zobowiązany jest do posiadania ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej deliktowej i kontraktowej w zakresie prowadzonej działalności związanej z realizacją zamówienia, przez cały okres realizacji zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.5.) Wartość części: 294070,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa zespołu spalinowo – elektrycznego o mocy 450 kVA do m. Rzeszów (1 szt.);
2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Wymaganiach Eksploatacyjno – Technicznych (załącznik nr 6 do SWZ) oraz Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 5 do SWZ).
3. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
4. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia wraz z dokumentacją sporządzoną w języku polskim.
5. Wykonawca bierze na siebie pełną odpowiedzialność za należyte wykonanie przedmiotu zamówienia i gwarantuje, że zespoły spalinowo elektryczne (ZSE) dostarczone będą fabrycznie nowe – wyprodukowane w 2025 roku, spełniające wszystkie parametry techniczne i użytkowe określone przez Zamawiającego, wykonane z należytą starannością, z zasadami współczesnej wiedzy technicznej oraz obowiązującymi przepisami i normami, są pełnowartościowe, kompletne i wyposażone we wszystkie elementy/akcesoria niezbędne do ich uruchomienia i prawidłowej eksploatacji.
6. Dostawę przedmiotu zamówienia należy zrealizować w terminie do dnia 12 grudnia 2025 r. Wykonanie zobowiązania zostanie potwierdzone protokołem odbioru.
7. Wykonawca zobowiązany jest do posiadania ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej deliktowej i kontraktowej w zakresie prowadzonej działalności związanej z realizacją zamówienia, przez cały okres realizacji zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.5.) Wartość części: 294070,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 403000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 403000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 403000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RIELLO DELTA POWER SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5272230343

7.3.3) Ulica: Krasnowolska 82R

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-849

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 403000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-12

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 402000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 402000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 402000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RIELLO DELTA POWER SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5272230343

7.3.3) Ulica: Krasnowolska 82R

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-849

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 402000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-12
2025-11-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy