Naprawa dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Ujsoły po nawalnych opadach w 2025 roku.

PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO UJSOŁY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00565035
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00565035/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-11-30 10:11
Lokalizacja
Ujsoły, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-df416d9a-26bd-42c7-8d59-c609d59d77fa
Identyfikator
5530007248
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

4 przyznane

WOJCIECH GAWEŁWęgierska Górka, PL · lot 0
69 913,67 PLN
WOJCIECH GAWEŁWęgierska Górka, PL · lot 1
75 969,98 PLN
BARTŁOMIEJ STOPKAWęgierska Górka, PL · lot 2
86 352,29 PLN
WOJCIECH GAWEŁWęgierska Górka, PL · lot 3
134 962,08 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00565035 z dnia 2025-11-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Naprawa dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Ujsoły po nawalnych opadach w 2025 roku.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO UJSOŁY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 071001978

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Świętego Huberta 2

1.5.2.) Miejscowość: Ujsoły

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-371

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ujsoly@katowice.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ujsoly.katowice.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-df416d9a-26bd-42c7-8d59-c609d59d77fa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Naprawa dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Ujsoły po nawalnych opadach w 2025 roku.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-df416d9a-26bd-42c7-8d59-c609d59d77fa

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00565035

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00472212

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: S.270.20.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Naprawa drogi leśnej nr 48 nr inw. 220-00134 w leśnictwie Petkówka obejmująca:
1) ścinanie mechaniczne poboczy,
2) profilowanie istniejącej nawierzchni,
3) wyrównanie lokalnych zaniżeń, kolein i dziur na długości drogi, zgodnie ze wskazaniami w terenie poprzez ułożenie nawierzchni zgodnie z przedmiarem,
4) wymianę i montaż wodospustów drewnianych – konstrukcja drążona.
Szerokość docelowa drogi w miejscu naprawy średnio 3,0- 3,5 m.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 97436,96 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Naprawa drogi leśnej nr 38 „Stasiowa” nr inw. 220-00197 w leśnictwie Plaskurówka obejmująca:
1) ścinanie mechaniczne poboczy,
2) profilowanie istniejącej nawierzchni,
3) wyrównanie lokalnych zaniżeń, kolein i dziur na długości drogi, zgodnie ze wskazaniami w terenie poprzez ułożenie nawierzchni zgodnie z przedmiarem,
4) wymianę i montaż wodospustów drewnianych – konstrukcja drążona.
Szerokość docelowa drogi w miejscu naprawy średnio 3,0- 3,5 m.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 92559,49 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Naprawa drogi leśnej nr 53 „Tatarki” nr inw. 220-00204 w leśnictwie Plaskurówka obejmująca:
1) ścinanie mechaniczne poboczy,
2) profilowanie istniejącej nawierzchni,
3) wyrównanie lokalnych zaniżeń, kolein i dziur na długości drogi, zgodnie ze wskazaniami w terenie poprzez ułożenie nawierzchni zgodnie z przedmiarem,
4) wymianę i montaż wodospustów drewnianych – konstrukcja drążona.
Szerokość docelowa drogi w miejscu naprawy średnio 3,0- 3,5 m.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 98323,34 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Naprawa drogi leśnej nr 55 nr inw. 220-00203 w leśnictwie Plaskurówka obejmująca:
1) ścinanie mechaniczne poboczy,
2) profilowanie istniejącej nawierzchni,
3) wyrównanie lokalnych zaniżeń, kolein i dziur na długości drogi, zgodnie ze wskazaniami w terenie poprzez ułożenie nawierzchni zgodnie z przedmiarem,
4) wymianę i montaż wodospustów drewnianych – konstrukcja drążona.
Szerokość docelowa drogi w miejscu naprawy średnio 3,0- 3,5 m.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 161091,02 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 69913,67 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 133279,36 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 69913,67 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WGB Firma Usługowo- Handlowa Wojciech Gaweł

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5531015416, REGON 070601185

7.3.3) Ulica: ul. Obrońców Węgierskiej Górki 9

7.3.4) Miejscowość: Węgierska Górka

7.3.5) Kod pocztowy: 34-350

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 69913,67 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 75969,98 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 107733,24 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 75969,98 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WGB Firma Usługowo- Handlowa Wojciech Gaweł

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5531015416, REGON 070601185

7.3.3) Ulica: ul. Obrońców Węgierskiej Górki 9

7.3.4) Miejscowość: Węgierska Górka

7.3.5) Kod pocztowy: 34-350

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 75969,98 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 86352,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 134060,65 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 86352,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Stopka Bartłomiej Firma Usługowo-Handlowa "BATEX"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5532285709, REGON: 240898481

7.3.3) Ulica: ul. Wyzwolenia 12

7.3.4) Miejscowość: Węgierska Górka

7.3.5) Kod pocztowy: 34-350

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 86352,29 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 134659,23 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 182563,49 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 134962,08 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WGB Firma Usługowo- Handlowa Wojciech Gaweł

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5531015416, REGON 070601185

7.3.3) Ulica: ul. Obrońców Węgierskiej Górki 9

7.3.4) Miejscowość: Węgierska Górka

7.3.5) Kod pocztowy: 34-350

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 134962,08 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2025-11-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane