Przyjęcie różnych odpadów w workach i z kontenerów w tym: odpady ulegające biodegradacji (20 02 01) w ilości do 150 ton.
Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00565237
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00565237/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-12-01 08:01
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e63d4613-0f31-4876-94f1-8823a77b9d62
- Identyfikator
- 8522596059
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi gospodarki odpadami
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00565237 z dnia 2025-12-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przyjęcie różnych odpadów w workach i z kontenerów w tym: odpady ulegające biodegradacji (20 02 01) w ilości do 150 ton.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 321165698
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Klonowica 5
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 71-241
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zditm@zditm.szczecin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zditm.szczecin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e63d4613-0f31-4876-94f1-8823a77b9d621.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przyjęcie różnych odpadów w workach i z kontenerów w tym: odpady ulegające biodegradacji (20 02 01) w ilości do 150 ton.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e63d4613-0f31-4876-94f1-8823a77b9d62
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00565237
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00658778/38/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.31 Przyjecie róznych odpadów w workach i z kontenerów w tym: odpady ulegające biodegradacji (200201) w ilości do 150 ton.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00540646
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP/81/TP/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przyjęcie różnych odpadów w workach i z kontenerów w tym: Odpady ulegające biodegradacji (20 02 01) w ilości do 150 ton
4.5.3.) Główny kod CPV: 90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym w ogłoszeniu o zamówieniu terminie składania ofert nie wpłynęła żadna oferta od Wykonawców. W związku z tym Zamawiający nie miał możliwości wyboru oferty najkorzystniejszej ani zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Uzasadnienie prawne: Art. 255 ust. 1 ustawy Pzp„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty.”
Uzasadnienie faktyczne:
W wyznaczonym w ogłoszeniu o zamówieniu terminie składania ofert nie wpłynęła żadna oferta od Wykonawców. W związku z tym Zamawiający nie miał możliwości wyboru oferty najkorzystniejszej ani zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
| 2025-12-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |