Budowa drogi gminnej nr 100353L ul. Dokudowska w miejscowości Łomazy
Gmina Łomazy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00487467
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00487467/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-06 08:18
- Lokalizacja
- Łomazy, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-53f1c1e1-41cc-4be1-8191-fe26069d57f6
- Identyfikator
- 5372568863
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00487467 z dnia 2024-09-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi gminnej nr 100353L ul. Dokudowska w miejscowości Łomazy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łomazy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237606
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Jagielloński 27
1.5.2.) Miejscowość: Łomazy
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-532
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@lomazy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lomazy.ezamawiajacy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://lomazy.ezamawiajacy.pl/pn/lomazy/demand/169987/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi gminnej nr 100353L ul. Dokudowska w miejscowości Łomazy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-53f1c1e1-41cc-4be1-8191-fe26069d57f6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00487467
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00450735
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: INW.271.17.2024.KD
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi gminnej nr 100353L ul. Dokudowska w miejscowości Łomazy na odcinku od km 0+000 do km 2+400 zgodnie z założonym lokalnie kilometrażem roboczym.
W ramach budowy drogi gminnej należy wykonać następujące roboty budowlane:
• Roboty pomiarowe.
• Roboty przygotowawcze – usunięcie kolidującego drzewostanu i zakrzaczeń.
• Roboty odwodnieniowe – odtworzenie geometrii przydrożnego rowu, odmulenie i oczyszczenie przepustu z remontem umocnienia wlotu i wylotu, przebudowa przydrożnego rowu odwodniającego w pasie drogi powiatowej nr 1071L obejmująca wykonanie przepustu pod włączeniem drogi gminnej do drogi powiatowej.
• Roboty ziemne – wykonanie koryta pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni jezdni.
• Profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni jezdni.
• Profilowanie istniejącej nawierzchni żużlowej na odcinku od km 0+020 do km 0+990 z lokalnym poszerzeniem kruszywem łamanym na grubość 20 cm.
• Wykonanie warstwy mrozoochronnej z gruntu stabilizowanego cementem Rm=2,5 MPa na jezdni od km 0+000 do km 0+020 oraz od 0+990 do km 2+400.
• Wykonanie podbudowy zasadniczej z mieszanki niezwiązanej C90/3 – kruszywa łamanego 0/31,5 mm stabilizowanego mechanicznie na jezdni.
• Skropienie emulsją asfaltową podbudowy kamiennej na jezdni.
• Wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC16W 50/70 na jezdni.
• Skropienie emulsją asfaltową warstwy wiążącej na jezdni.
• Wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC11S 50/70 na jezdni.
• Wykonanie konstrukcji nawierzchni zjazdów asfaltowych na przyległe drogi.
• Wykonanie zjazdów z kruszywa łamanego dna przyległe posesje.
• Umocnienie poboczy gruntowych kruszywem łamanym.
• Ustawienie znaków pionowych zgodnie z projektem SOR.
• Roboty wykończeniowe – plantowanie i humusowanie skarp i zieleńców z obsianiem trawą.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3535819,38 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6886615,02 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3535819,38 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów S. A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7141627101
7.3.4) Miejscowość: Lubartów
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3535819,38 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-11-22| 2024-09-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |