ZP.116.2025 - Dostawa odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych

KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KRAKOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00565257
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00565257/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-01 08:06
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-710f64c2-4cea-44b1-a82d-679fd1ddd865
Identyfikator
6750005594
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Odzież, obuwie, artykuły bagażowe i dodatkiOdzież treningowaObuwie sportowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00565257 z dnia 2025-12-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
ZP.116.2025 - Dostawa odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KRAKOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351081570

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Mogilska 109

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-571

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.fundusze@malopolska.policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://malopolska.policja.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://malopolska-policja.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ZP.116.2025 - Dostawa odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-710f64c2-4cea-44b1-a82d-679fd1ddd865

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00565257

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00047728/34/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Dostawa odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00499787

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.116.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest jednorazowa dostawa odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych dla funkcjonariuszy garnizonu małopolskiego - zadanie nr 1 - Dres sportowy.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z pozycji asortymentowej zawarty jest w załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
3. Wykonawca zobligowany jest do udzielenia 24 miesięcy gwarancji na cały asortyment stanowiący przedmiot dostawy, licząc od daty podpisania protokołu odbioru, ale nie krótszy niż gwarancja producenta.
4. Miejscem dostawy jest magazyn mundurowy KWP w Krakowie, ul. Mogilska 109.
5. Wymagany termin realizacji zamówienia: do 21 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 18000000-9 - Odzież, obuwie, artykuły bagażowe i dodatki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

18412100-1 - Odzież treningowa

18820000-3 - Obuwie sportowe

4.5.5.) Wartość części: 37953,89 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest jednorazowa dostawa odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych dla funkcjonariuszy garnizonu małopolskiego - zadanie nr 2 - Buty sportowe TYP 1, buty sportowe TYP 2, buty sportowe TYP 3.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z pozycji asortymentowej zawarty jest w załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
3. Wykonawca zobligowany jest do udzielenia 24 miesięcy gwarancji na cały asortyment stanowiący przedmiot dostawy, licząc od daty podpisania protokołu odbioru, ale nie krótszy niż gwarancja producenta.
4. Miejscem dostawy jest magazyn mundurowy KWP w Krakowie, ul. Mogilska 109.
5. Wymagany termin realizacji zamówienia: do 21 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 18000000-9 - Odzież, obuwie, artykuły bagażowe i dodatki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

18412100-1 - Odzież treningowa

18820000-3 - Obuwie sportowe

4.5.5.) Wartość części: 106338,32 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest jednorazowa dostawa odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych dla funkcjonariuszy garnizonu małopolskiego - zadanie nr 3 - Kurtka uniwersalna z podpinką.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z pozycji asortymentowej zawarty jest w załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
3. Wykonawca zobligowany jest do udzielenia 24 miesięcy gwarancji na cały asortyment stanowiący przedmiot dostawy, licząc od daty podpisania protokołu odbioru, ale nie krótszy niż gwarancja producenta.
4. Miejscem dostawy jest magazyn mundurowy KWP w Krakowie, ul. Mogilska 109.
5. Wymagany termin realizacji zamówienia: do 21 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 18000000-9 - Odzież, obuwie, artykuły bagażowe i dodatki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

18412100-1 - Odzież treningowa

18820000-3 - Obuwie sportowe

4.5.5.) Wartość części: 82826,71 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest jednorazowa dostawa odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych dla funkcjonariuszy garnizonu małopolskiego - zadanie nr 4 - Plecak, saszetka.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z pozycji asortymentowej zawarty jest w załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
3. Wykonawca zobligowany jest do udzielenia 24 miesięcy gwarancji na cały asortyment stanowiący przedmiot dostawy, licząc od daty podpisania protokołu odbioru, ale nie krótszy niż gwarancja producenta.
4. Miejscem dostawy jest magazyn mundurowy KWP w Krakowie, ul. Mogilska 109.
5. Wymagany termin realizacji zamówienia: do 21 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 18000000-9 - Odzież, obuwie, artykuły bagażowe i dodatki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

18412100-1 - Odzież treningowa

18820000-3 - Obuwie sportowe

4.5.5.) Wartość części: 2813,46 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest jednorazowa dostawa odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych dla funkcjonariuszy garnizonu małopolskiego - zadanie nr 5 - Bielizna termoaktywna, kalesony letnie, podkoszulka letnia.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z pozycji asortymentowej zawarty jest w załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
3. Wykonawca zobligowany jest do udzielenia 24 miesięcy gwarancji na cały asortyment stanowiący przedmiot dostawy, licząc od daty podpisania protokołu odbioru, ale nie krótszy niż gwarancja producenta.
4. Miejscem dostawy jest magazyn mundurowy KWP w Krakowie, ul. Mogilska 109.
5. Wymagany termin realizacji zamówienia: do 21 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 18000000-9 - Odzież, obuwie, artykuły bagażowe i dodatki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

18412100-1 - Odzież treningowa

18820000-3 - Obuwie sportowe

4.5.5.) Wartość części: 29955,33 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wszystkie oferty złożone do zadania nr 5 podlegają odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 Ustawy Pzp – Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia. Postępowanie podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 ust. 2 ustawy Pzp: „Zamawiający unieważnia postepowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli (…) wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu (…)”.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

2025-12-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy