Bieżące utrzymanie i rozbudowa Zintegrowanego Systemu Informatycznego (ZSI) w obszarze bezpieczeństwa danych jak i nowych funkcjonalności wynikających ze zmian przepisów prawa.

POLITECHNIKA OPOLSKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00566127
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00566127/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-01 10:55
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0cb4ebb7-e1b4-4165-a8f6-40b63dda335e
Identyfikator
7540008109
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi rozbudowy oprogramowania

Wykonawcy

1 przyznane

OPTEAM SPÓŁKA AKCYJNAJasionka, PL · lot 0
1 174 474,11 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00566127 z dnia 2025-12-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Bieżące utrzymanie i rozbudowa Zintegrowanego Systemu Informatycznego (ZSI) w obszarze bezpieczeństwa danych jak i nowych funkcjonalności
wynikających ze zmian przepisów prawa.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA OPOLSKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001732

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Prószkowska 76

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-758

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.urbaniak@po.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://po.opole.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://po-opole.logintrade.net/zapytania_email,213561,f8277ea0f08e7058e99b986b2b9923ba.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Bieżące utrzymanie i rozbudowa Zintegrowanego Systemu Informatycznego (ZSI) w obszarze bezpieczeństwa danych jak i nowych funkcjonalności
wynikających ze zmian przepisów prawa.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0cb4ebb7-e1b4-4165-a8f6-40b63dda335e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00566127

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00044385/20/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.9 Bieżące utrzymanie i rozbudowa Zintegrowanego Systemu Informatycznego (ZSI) w obszarze bezpieczeństwa danych jak i nowych funkcjonalności wynikających ze zmian przepisów prawa.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00490064

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/U/73/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest:
Usługa polegająca na bieżącym utrzymaniu i rozbudowie Zintegrowanego Systemu Informatycznego (ZSI) w obszarze bezpieczeństwa danych jak i nowych funkcjonalności wynikających ze zmian przepisów prawa z podziałem na zamówienie gwarantowane oraz opcjonalne.
2. Zamawiający gwarantuje zlecenie wykonania zamówienia gwarantowanego, a opcjonalnie może zlecić wykonanie zamówienia opcjonalnego.
3. Zamawiający nie gwarantuje zlecenia wykonania zamówienia opcjonalnego.
4. Opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 1 do SWZ przy czym rozdziały I i II załącznika obejmują zamówienie gwarantowane, a rozdział III obejmuje zamówienie opcjonalne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72262000-9 - Usługi rozbudowy oprogramowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1174474,11 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1174474,11 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1174474,11 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OPTeam SA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8130334531

7.3.4) Miejscowość: Jasionka

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1174474,11 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1. Umowa ze strony Zamawiającego została podpisana 25.11.2025 roku
2. Termin realizacji umowy jest liczony przez okres 24 miesięcy od dnia 20.12.2025 roku.
3. Wartość umowy jest podzielona na zamówienie gwarantowane i zamówienie opcjonalne:
zamówienie gwarantowane: 993 418,11 zł brutto
zamówienie opcjonalne: 181 056,00 zł brutto
2025-12-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi