Wykonanie remontu zabytkowego dworu Brandysa w Brodach z podziałem na 3 zadania
Gmina Kalwaria Zebrzydowska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00487548
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00487548/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-06 08:47
- Lokalizacja
- Kalwaria Zebrzydowska, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-35464bb8-a2a8-415a-99b9-054e4945b962
- Identyfikator
- 5511158182
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00487548 z dnia 2024-09-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu zabytkowego dworu Brandysa w Brodach z podziałem na 3 zadania
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kalwaria Zebrzydowska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182060
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 7
1.5.2.) Miejscowość: Kalwaria Zebrzydowska
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-130
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 338766218
1.5.8.) Numer faksu: 338766301
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@kalwaria-zebrzydowska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kalwaria-zebrzydowska.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-35464bb8-a2a8-415a-99b9-054e4945b9621.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie remontu zabytkowego dworu Brandysa w Brodach z podziałem na 3 zadania2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-35464bb8-a2a8-415a-99b9-054e4945b962
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00487548
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00032701/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remont Dworu Brandysa w Brodach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00438984
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.15.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1902494,65 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie remontu zabytkowego dworu Brandysa w Brodach – etap I m. in. w zakresie: wykonania prac restauratorskich, konserwatorskich i robót budowlanych polegających na remoncie dachu (rozbiórki komina), remoncie stolarki zewnętrznej, remoncie elementów zewnętrznych budynku.Szczegółowy zakres robót określony został w przedmiarze robót, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, w projekcie budowlanym, uzgodnieniach, pozwoleniu konserwatorskim, decyzji zatwierdzającej projekt robót geologicznych i pozwoleniu na budowę załączonych do SWZ.
Lokalizacja obiektu: działki nr 1605/1, 3130 w miejscowości Brody, gmina Kalwaria Zebrzydowska.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45211000-9 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego i domów jednorodzinnych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
4.5.5.) Wartość części: 1274232,97 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie remontu zabytkowego dworu Brandysa w Brodach – etap II m. in. w zakresie: wykonania odwodnienia obiektu.Szczegółowy zakres robót określony został w przedmiarze robót, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, w projekcie budowlanym, uzgodnieniach, pozwoleniu konserwatorskim, decyzji zatwierdzającej projekt robót geologicznych i pozwoleniu na budowę załączonych do SWZ.
Lokalizacja obiektu: działki nr 1605/1, 3130 w miejscowości Brody, gmina Kalwaria Zebrzydowska.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45211000-9 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego i domów jednorodzinnych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
4.5.5.) Wartość części: 286528,43 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie remontu zabytkowego dworu Brandysa w Brodach – etap III m. in. w zakresie: naprawy uszkodzonych murów budynku.Szczegółowy zakres robót określony został w przedmiarze robót, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, w projekcie budowlanym, uzgodnieniach, pozwoleniu konserwatorskim, decyzji zatwierdzającej projekt robót geologicznych i pozwoleniu na budowę załączonych do SWZ.
Lokalizacja obiektu: działki nr 1605/1, 3130 w miejscowości Brody, gmina Kalwaria Zebrzydowska.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45211000-9 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego i domów jednorodzinnych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
4.5.5.) Wartość części: 341733,25 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu na zadanie nr 1: Wykonanie remontu zabytkowego dworu Brandysa w Brodach – etap I zostały złożone 2 oferty. Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w związku z powyższym zachodzi przesłanka do unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu na zadanie nr 2: Wykonanie remontu zabytkowego dworu Brandysa w Brodach – etap II zostały złożone 2 oferty. Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w związku z powyższym zachodzi przesłanka do unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu na zadanie nr 3: Wykonanie remontu zabytkowego dworu Brandysa w Brodach – etap III zostały złożone 2 oferty. Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w związku z powyższym zachodzi przesłanka do unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
| 2024-09-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |