Bieżące utrzymanie przejezdności dojazdów pożarowych i dróg leśnych w Nadleśnictwie Wolsztyn w roku 2025.

Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe -Nadleśnictwo Wolsztyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00566264
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00566264/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-12-01 11:19
Lokalizacja
Wolsztyn, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-44bc1827-6658-4c82-a951-9bdb093ac203
Identyfikator
9230026539
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie konserwacji dróg

Wykonawcy

1 przyznane

BHTEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 0
683 396,61 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00566264 z dnia 2025-12-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bieżące utrzymanie przejezdności dojazdów pożarowych i dróg leśnych w Nadleśnictwie Wolsztyn w roku 2025.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe -Nadleśnictwo Wolsztyn

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Administracyjno-Gospodarczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970039910

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Bohaterów Bielnika 29

1.5.2.) Miejscowość: Wolsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-200

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.7.) Numer telefonu: 683842146

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wolsztyn@zielonagora.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wolsztyn.zielonagora.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-44bc1827-6658-4c82-a951-9bdb093ac203

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Bieżące utrzymanie przejezdności dojazdów pożarowych i dróg leśnych w Nadleśnictwie Wolsztyn w roku 2025.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-44bc1827-6658-4c82-a951-9bdb093ac203

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00566264

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00253503/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Bieżace utrzymanie przejezdności dojazdów pożarowych i dróg leśnych w Nadleśnictwie Wolsztyn w roku 2025

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00466703

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.10.2025.PP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 653999,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Roboty budowlane objęte przedmiotowym postępowaniem obejmą prace polegające na bieżącym utrzymaniu przejezdności istniejących dróg leśnych i dojazdów pożarowych na terenie Nadleśnictwa Wolsztyn poprzez poprawę stanu istniejących nawierzchni, poboczy oraz sposobu odwodnienia drogi. Wszystkie prace obejmują zabiegi konserwacyjne mające na celu przedłużenie okresu eksploatacji dróg w następujących leśnictwach: Leśnictwo Kębłowo, Leśnictwo Zacisze, Leśnictwo Jaromierz Leśnictwo Belęcin, Leśnictwo Powodowo, Leśnictwo Chobienice, Leśnictwo Nowy Dwór, Leśnictwo Przychodzko, Nowy Dwór, Leśnictwo Huta. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w załącznikach nr 8 – Opis Przedmiotu Zamówienia (dokumentacja projektowa), na który składają się :
a) Projekt techniczny,
b) Przedmiar robót
c) Szczegółowa Specyfikacja Techniczna Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w rozdziale 3 SWZ oraz w załączniku nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 683396,61 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 846487,70 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 683396,61 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BHTEC Sp. zo.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9721254787

7.3.3) Ulica: Os. Jana III Sobieskiego 40/2N

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 60-688

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 683396,61 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2025-12-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane