Poszerzenie działalności kulturalnej Biblioteki Publicznej Gminy Mińsk Mazowiecki w podziale na części: Część A. wyposażenie typu meble biblioteczne Część B. wyposażenie typu sprzęt informatyczny

Biblioteka Publiczna Gminy Mińsk Mazowiecki z siedzibą w Stojadłach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00566380
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00566380/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-01 11:37
Lokalizacja
Stojadła, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ce66798a-5520-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
8222147742
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Meble biblioteczneKomputery przenośneCzęści, akcesoria i wyroby do komputerówUrządzenia multimedialnePakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00566380 z dnia 2025-12-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Poszerzenie działalności kulturalnej Biblioteki Publicznej Gminy Mińsk Mazowiecki
w podziale na części:
Część A. wyposażenie typu meble biblioteczne
Część B. wyposażenie typu sprzęt informatyczny

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Biblioteka Publiczna Gminy Mińsk Mazowiecki z siedzibą w Stojadłach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000954805

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Południowa 20

1.5.2.) Miejscowość: Stojadła

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-300

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: 25 – 75 80 352

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biblioteka@minskmazowiecki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bp-gminamm.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.bip.minskmazowiecki.pl/2370,24-poszerzenie-dzialalnosci-kulturalnej-biblioteki-publicznej-gminy-minsk-mazowiecki-w-podziale-na-czesci-czesc-a-wyposazenie-typu-meble-biblioteczne-czesc-b-wyposazenie-typu-sprzet-informatyczny

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Biblioteka Publiczna Gminy Mińsk Mazowiecki z siedzibą w Stojadłach

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Upowszechnianie wiedzy i kultury; zaspokajanie potrzeb czytelniczych, kulturowych i informacyjnych społeczeństwa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poszerzenie działalności kulturalnej Biblioteki Publicznej Gminy Mińsk Mazowiecki
w podziale na części:
Część A. wyposażenie typu meble biblioteczne
Część B. wyposażenie typu sprzęt informatyczny

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ce66798a-5520-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00566380

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00411808/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.24.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup oraz dostawa wyposażenia typu: meble biblioteczne (Część A) dla Biblioteki Publicznej Gminy Mińsk Mazowiecki – adres dostawy: 05-300 Stojadła, ul. Południowa 20.
Realizacja zamówienia obejmuje również wniesienie we wskazane przez pracownika Biblioteki miejsce.
Dostarczony przedmiot zamówienia powinien być fabrycznie nowy pochodzący z legalnych kanałów dystrybucji, wykonany zgodnie z wymaganiami i normami mającymi zastosowanie do danego wyrobu, wolny od wad, powinien odpowiadać normom jakościowym określonym we właściwych aktach prawnych, posiadać aktualne aprobaty techniczne, gwarancje producenta, niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa oraz winien spełniać wszelkie wymogi przewidziane obowiązującymi przepisami dla tego typu wyrobów.
Szczegółowe opis przedmiotu zamówienia zawarte jest w Załączniku Nr 1A do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39155000-3 - Meble biblioteczne

4.5.5.) Wartość części: 1,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup oraz dostawa wyposażenia typu: sprzęt informatyczny (Część B) dla Biblioteki Publicznej Gminy Mińsk Mazowiecki – adres dostawy: 05-300 Stojadła, ul. Południowa 20.
Realizacja zamówienia obejmuje również wniesienie we wskazane przez pracownika Biblioteki miejsce.
Dostarczony przedmiot zamówienia powinien być fabrycznie nowy pochodzący z legalnych kanałów dystrybucji, wykonany zgodnie z wymaganiami i normami mającymi zastosowanie do danego wyrobu, wolny od wad, powinien odpowiadać normom jakościowym określonym we właściwych aktach prawnych, posiadać aktualne aprobaty techniczne, gwarancje producenta, niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa oraz winien spełniać wszelkie wymogi przewidziane obowiązującymi przepisami dla tego typu wyrobów.
Szczegółowe opis przedmiotu zamówienia zawarte jest w Załączniku Nr 1B do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30213100-6 - Komputery przenośne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30237000-9 - Części, akcesoria i wyroby do komputerów

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.5.) Wartość części: 1,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli jest ono obarczone niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli jest ono obarczone niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.

2025-12-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy