Zakup usług promocyjnych w ramach Konferencji Forum Samorządowe, która odbędzie się w listopadzie 2025 r. w Zakopanem

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00567010
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00567010/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-01 13:19
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-369690d9-6a38-41eb-b2a5-7e59eebfe327
Identyfikator
6762178337
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie promocji

Wykonawcy

1 przyznane

FUNDACJA INSTYTUT STUDIÓW WSCHODNICHWarszawa, PL · lot 0
700 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00567010 z dnia 2025-12-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zakup usług promocyjnych w ramach Konferencji Forum Samorządowe, która odbędzie się w listopadzie 2025 r. w Zakopanem

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351554287

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Basztowa 22

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-156

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: anna.radwan@umwm.malopolska.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup usług promocyjnych w ramach Konferencji Forum Samorządowe, która odbędzie się w listopadzie 2025 r. w Zakopanem

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-369690d9-6a38-41eb-b2a5-7e59eebfe327

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00567010

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00045614/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.55 Zakup usług promocyjnych podczas Kongresu Samorządu MP

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Usługa może być świadczona tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze i nie istnieje żadne rozsądne rozwiązanie alternatywne lub rozwiązanie zastępcze, a brak konkurencji nie jest wynikiem celowego zawężenia parametrów zamówienia.
Fundacja Instytut Studiów Wschodnich, założona w 1993 roku, jest organizacją pozarządową z siedzibą w Nowym Sączu, której misją jest wspieranie współpracy politycznej, gospodarczej, kulturalnej i naukowej pomiędzy państwami europejskimi, ze szczególnym uwzględnieniem Europy Środkowej i Wschodniej.
Najważniejszym przedsięwzięciem organizowanym przez Fundację jest Forum Ekonomiczne, organizowane od 1992 roku. Jest to największa międzynarodowa konferencja polityczno-gospodarcza w Europie Środkowo-Wschodniej, w której uczestniczą przedstawiciele ponad 60 krajów. Forum stanowi platformę dialogu dla osób o decydującym wpływie na losy Polski, Europy i świata.
cd w informacjach dodatkowych

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MP-II.272.166.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 813008,13 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonawca zapewni m.in. następujące świadczenia promocyjne:
- Nadanie tytułu Partnera Strategicznego.
- Eksponowanie logotypu Małopolski na wszystkich materiałach związanych z konferencją, w mediach społecznościowych i mediach partnerskich.
- Dystrybucja materiałów promocyjnych.
- Emisja filmów promocyjnych.
- Możliwość powitania gości przez przedstawiciela WM oraz merytorycznego zaangażowania się w program konferencji.
- Stworzenie stałej zakładki promującej Małopolskę na stronie wydarzenia.
- Bezpłatne wejściówki dla WM.
- Strefa promocyjna WM.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Fundacja Instytut Studiów Wschodnich

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5211001909

7.3.3) Ulica: Solec 85

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-382

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 700000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

cd uzasadnienia zastosowania trybu
Zamawianą usługę może zapewnić wyłącznie jeden wykonawca tj. Fundacja Instytut Studiów Wschodnich, ze względu na zaproponowany format wydarzenia, który skupi szeroko pojęte środowiska samorządowe zapewniając im platformę do wymiany poglądów i umożliwi prace nad rozwiązaniami rozmaitych problemów stojących współcześnie przed samorządami.
Na rynku nie funkcjonują, obiektywnie oceniając, inne podmioty oferujące usługi promocyjne odpowiadające potrzebom Zamawiającego, równoważne tym, jakie oferuje wykonawca. Biorąc pod uwagę specyfikę przedsięwzięcia, podczas którego miałoby być promowane Województwo i jego indywidualny charakter oraz oryginalne i niepowtarzalne rozwiązania intelektualne można stwierdzić, że nie istnieją na rynku inne rozwiązania odpowiadające wymogom Zamawiającego.
2025-12-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi