Opracowanie dokumentacji projektowej, naprawa i modernizacja wież antenowych oraz montaż infrastruktury radiokomunikacyjnej policyjnego systemu TETRA (11 zadań częściowych)

Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00567069
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00567069/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-12-01 13:27
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7d744da4-8bd3-44e5-825a-66bae2c437ff
Identyfikator
7390206611
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi instalowania urządzeń komunikacyjnychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaSprzęt radiowyMaszty radioweMontaż anten radiowychUkładanie kabli

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00567069 z dnia 2025-12-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Opracowanie dokumentacji projektowej, naprawa i modernizacja wież antenowych oraz montaż infrastruktury radiokomunikacyjnej policyjnego systemu TETRA (11 zadań częściowych)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510064784

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Partyzantów 6/8

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-521

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ol.policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7d744da4-8bd3-44e5-825a-66bae2c437ff

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej, naprawa i modernizacja wież antenowych oraz montaż infrastruktury radiokomunikacyjnej policyjnego systemu TETRA (11 zadań częściowych)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7d744da4-8bd3-44e5-825a-66bae2c437ff

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00567069

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00115845/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Wykonanie instalacji antenowych do systemu TETRA na obiektach należących do KWP

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00530310

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Z-t-P/57/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Zadanie nr 1 - naprawienie, modernizacja wieży i montaż infrastruktury radiokomunikacyjnej policyjnego systemu TETRA na wieży zlokalizowanej przy Posterunku Policji w Małdytach, ul. Kopernika 9B, 14-330 Małdyty

4.5.3.) Główny kod CPV: 51300000-5 - Usługi instalowania urządzeń komunikacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

32344210-1 - Sprzęt radiowy

44212261-6 - Maszty radiowe

45312330-9 - Montaż anten radiowych

45314310-7 - Układanie kabli

4.5.5.) Wartość części: 61991,87 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2 - zaprojektowanie i montaż infrastruktury radiokomunikacyjnej policyjnego systemu TETRA na maszcie kratowym zlokalizowanym na Komisariacie Policji w Morągu, ul. Mickiewicza 7, 14-300 Morąg

4.5.3.) Główny kod CPV: 51300000-5 - Usługi instalowania urządzeń komunikacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

32344210-1 - Sprzęt radiowy

44212261-6 - Maszty radiowe

45312330-9 - Montaż anten radiowych

45314310-7 - Układanie kabli

4.5.5.) Wartość części: 55081,30 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 3 - - naprawienie, modernizacja wieży i montaż infrastruktury radiokomunikacyjnej policyjnego systemu TETRA na wieży zlokalizowanej przy Posterunku Policji w Łukcie, ul. Kościelna 2, 14-105 Łukta

4.5.3.) Główny kod CPV: 51300000-5 - Usługi instalowania urządzeń komunikacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

32344210-1 - Sprzęt radiowy

44212261-6 - Maszty radiowe

45312330-9 - Montaż anten radiowych

45314310-7 - Układanie kabli

4.5.5.) Wartość części: 41788,62 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 4 - naprawienie, modernizacja wieży i montaż infrastruktury radiokomunikacyjnej policyjnego systemu TETRA na wieży zlokalizowanej przy Posterunku Policji w Świętajnie, ul. Grunwaldzka 15C, 12-140 Świętajno

4.5.3.) Główny kod CPV: 51300000-5 - Usługi instalowania urządzeń komunikacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32344210-1 - Sprzęt radiowy

44212261-6 - Maszty radiowe

45312330-9 - Montaż anten radiowych

45314310-7 - Układanie kabli

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 57439,02 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 5 – zaprojektowanie i montaż infrastruktury radiokomunikacyjnej policyjnego systemu TETRA na wieży zlokalizowanej przy Posterunku Policji w Wielbarku, ul. Ks. Jana Szadowskiego 1, 12-160 Wielbark

4.5.3.) Główny kod CPV: 51300000-5 - Usługi instalowania urządzeń komunikacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

32344210-1 - Sprzęt radiowy

44212261-6 - Maszty radiowe

45312330-9 - Montaż anten radiowych

45314310-7 - Układanie kabli

4.5.5.) Wartość części: 51357,72 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 6 – zaprojektowanie i montaż infrastruktury radiokomunikacyjnej policyjnego systemu TETRA na wieży zlokalizowanej przy Posterunku Policji w Młynarach, ul. Kwiatowa 11, 14-420 Młynary.

4.5.3.) Główny kod CPV: 51300000-5 - Usługi instalowania urządzeń komunikacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

32344210-1 - Sprzęt radiowy

44212261-6 - Maszty radiowe

45312330-9 - Montaż anten radiowych

4.5.5.) Wartość części: 49853,66 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 7 – naprawienie, modernizacja wieży i montaż infrastruktury radiokomunikacyjnej policyjnego systemu TETRA na wieży zlokalizowanej przy Posterunku Policji w Iłowie Osadzie, ul. Jagiellońska 1A, 13-240 Iłowo Osada

4.5.3.) Główny kod CPV: 51300000-5 - Usługi instalowania urządzeń komunikacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

32344210-1 - Sprzęt radiowy

44212261-6 - Maszty radiowe

45312330-9 - Montaż anten radiowych

45314310-7 - Układanie kabli

4.5.5.) Wartość części: 54487,80 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 8 – zaprojektowanie i montaż infrastruktury radiokomunikacyjnej policyjnego systemu TETRA na wieży zlokalizowanej przy Posterunku Policji w Stawigudzie, ul. Grunwaldzka 15C, 11-034 Stawiguda.

4.5.3.) Główny kod CPV: 51300000-5 - Usługi instalowania urządzeń komunikacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

32344210-1 - Sprzęt radiowy

44212261-6 - Maszty radiowe

45312330-9 - Montaż anten radiowych

45314310-7 - Układanie kabli

4.5.5.) Wartość części: 42292,68 PLN

Część 9

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 9 – naprawienie, modernizacja wieży i montaż infrastruktury radiokomunikacyjnej policyjnego systemu TETRA na wieży zlokalizowanej przy Posterunku Policji w Dubeninkach, ul. Dębowa 9, 19-504 Dubeninki

4.5.3.) Główny kod CPV: 51300000-5 - Usługi instalowania urządzeń komunikacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

32344210-1 - Sprzęt radiowy

44212261-6 - Maszty radiowe

45312330-9 - Montaż anten radiowych

45314310-7 - Układanie kabli

4.5.5.) Wartość części: 57821,14 PLN

Część 10

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 10 – zaprojektowanie i montaż infrastruktury radiokomunikacyjnej policyjnego systemu TETRA na wieży zlokalizowanej przy Komendzie Powiatowej Policji w Bartoszycach, ul. Wyszyńskiego 28, 11-200 Bartoszyce

4.5.3.) Główny kod CPV: 51300000-5 - Usługi instalowania urządzeń komunikacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

32344210-1 - Sprzęt radiowy

44212261-6 - Maszty radiowe

45312330-9 - Montaż anten radiowych

45314310-7 - Układanie kabli

4.5.5.) Wartość części: 38577,24 PLN

Część 11

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie NR 11 – zaprojektowanie i montaż infrastruktury radiokomunikacyjnej policyjnego systemu TETRA na dachu budynku Wspólnoty Mieszkaniowej Właścicieli Lokali w Budynku Administracyjnym, ul. Mickiewicza 15, 19-300 Ełk

4.5.3.) Główny kod CPV: 51300000-5 - Usługi instalowania urządzeń komunikacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

32344210-1 - Sprzęt radiowy

44212261-6 - Maszty radiowe

45312330-9 - Montaż anten radiowych

45314310-7 - Układanie kabli

4.5.5.) Wartość części: 30182,93 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty

Część 8

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty

Część 9

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty

Część 10

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty

Część 11

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 11)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty

2025-12-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane