Kompleksowa organizacja i koordynacja przedsięwzięć związanych ze Śląskim Festiwalem Nauki w Katowicach.

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00567142
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00567142/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-01 13:37
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-84539a3c-3e0e-4ad7-ba46-eeed959113cd
Identyfikator
9542770064
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkolenioweSprzęt wystawowyUsługi w zakresie organizacji targów i wystaw

Wykonawcy

1 przyznane

SUN&MORE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL · lot 0
475 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00567142 z dnia 2025-12-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowa organizacja i koordynacja przedsięwzięć związanych ze Śląskim Festiwalem Nauki w Katowicach.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276254650

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Juliusza Ligonia 46

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-037

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@slaskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slaskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.slaskie.pl/ogloszenia_i_aktualnosci/zamowienia_publiczne/zamowienia_wszczete_od_dnia_01012021_r/zam_na_usl_spoleczne_i_inne_szczegolne_uslugi/?p=2025%5ETryb+podstawowy%5Eaktualne

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowa organizacja i koordynacja przedsięwzięć związanych ze Śląskim Festiwalem Nauki w Katowicach.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-84539a3c-3e0e-4ad7-ba46-eeed959113cd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00567142

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00036368/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.139 Kompleksowa organizacja i koordynacja przedsięwzięć związanych z edukacją w zakresie: innowacji, przedsiębiorczości, technologii, gospodarki i innych dziedzin związanych z rozwojem regionu (RKIP+RIS)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

a) Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w ramach Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027, Działanie 13.1 Pomoc techniczna FST b) Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (EFRR) (2021/2027)

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00505057

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZ-ZP.272.9.18.2025.MK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 481935,12 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Kompleksowa organizacja i koordynacja przedsięwzięć związanych ze Śląskim Festiwalem Nauki w Katowicach."

2. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 3 do SWZ / Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy.

3. Projektowane postanowienia umowy w sprawie powyższego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy znajdują się w Załączniku nr 2 do SWZ.

4. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia został zrealizowany zgodnie z dokumentem "Standardy dostępności dla polityki spójności 2021-2027" do Wytycznych dotyczących realizacji zasad równościowych w ramach funduszy unijnych na lata 2021-2027 dostępnych pod adresem: https://funduszeue.slaskie.pl/web/guest/w/wytyczne-dot-zasad-rownosciowych

5. Dostępność gwarantowana jest przez Organizatora Festiwalu zgodnie z deklaracją umieszczoną na stronie: https://slaskifestiwalnauki.pl/deklaracja-dostepnosci-sfn

6. Instrukcje dla Wykonawcy znajdują się na Platformie pod adresem:
https://slaskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=slaskie&USER_MENU_HOVER=publicFilesList

7. Stoisko musi być przestronne, dobrze oświetlone, nawiązujące swoim wystrojem do tematyki Festiwalu
i ma wykorzystywać nowoczesne rozwiązania architektoniczne oraz multimedialne, a także mieć zapewniony łatwy dostęp dla potencjalnych gości. Stoisko powinno umożliwiać prowadzenie rozmów z osobami o ograniczonych możliwościach poruszania się i z niepełnosprawnościami w pozostałym zakresie.

8. Przedmiotowe zamówienie będzie częściowo współfinansowane przez Unię Europejską:
a) ze środków Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w ramach Priorytetu FESL.13 Fundusze Europejskie na Pomoc Techniczną FST Działanie FESL.13.01 Pomoc Techniczna FST.
b) ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 w ramach Priorytetu FESL.01.00 Fundusze Europejskie na inteligentny rozwój, działanie 1.03 - Ekosystem RIS, projekt „PPO WSL 2030. Utworzenie Regionalnego Obserwatorium Innowacji” (konferencja Regionalnej Strategii Innowacji, podczas Śląskiego Festiwalu Nauki realizowanej w ramach projektu „PPO WSL 2030. Utworzenie Regionalnego Obserwatorium Innowacji”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39154000-6 - Sprzęt wystawowy

79956000-0 - Usługi w zakresie organizacji targów i wystaw

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 475000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1168500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 475000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sun & More sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 851 31 51 613

7.3.3) Ulica: ul. Antoniego Madalińskiego 8 lok.215,

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.5) Kod pocztowy: 70-101

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 475000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-15
2025-12-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi