Roboty budowlane związane z remontem płyt balkonowych w budynku „A” Domu Pomocy Społecznej przy ul. Rędzińskiej 66/68 Miejskiego Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu.
Gmina Wrocław - Miejskie Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00487673
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00487673/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-06 09:20
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-55f8eeb3-3895-4696-994f-68243f838c82
- Identyfikator
- 8971383551
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00487673 z dnia 2024-09-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane związane z remontem płyt balkonowych w budynku „A” Domu Pomocy Społecznej przy ul. Rędzińskiej 66/68 Miejskiego Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wrocław - Miejskie Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932684540
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mączna 3
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 54-131
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mcus@mcus.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mcus.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/mcus/public/postepowanie?postepowanie=725791281.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Pomoc społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane związane z remontem płyt balkonowych w budynku „A” Domu Pomocy Społecznej przy ul. Rędzińskiej 66/68 Miejskiego Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-55f8eeb3-3895-4696-994f-68243f838c82
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00487673
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00055617/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Roboty budowlane związane z remontem płyt balkonowych w DPS przy ul. Rędzińskiej 66/68 Miejskiego Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00458972
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MCUS.DZP.373-29/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 81046,15 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Roboty budowlane związane z remontem płyt balkonowych w budynku „A” Domu Pomocy Społecznej przy ul. Rędzińskiej 66/68 Miejskiego Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu.
2. Przedmiot zamówienia określony jest kodami CPV: 45000000-7 Roboty budowlane; 45400000-1 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych; 45262900-0 Roboty balkonowe.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Przedmiar robót stanowiący Załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
4. Zakres robót budowlanych w szczególności obejmuje:
1) montaż i demontaż rusztowania
2) zabezpieczenie stolarki okiennej i drzwiowej
3) rozbiórka tynków zewnętrznych balkonów
4) rozbiórka ręczna posadzek z płytek ceramicznych
5) naprawa balustrad betonowych wraz z oczyszczeniem i zabezpieczeniem antykorozyjnym pochwytów stalowych
6) oczyszczenie i zabezpieczenie antykorozyjne wraz z pomalowaniem słupów w ilości 4 szt. na całej wysokości
7) ręczne rozebranie uszkodzonych obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych
8) montaż nowych obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych z blachy tytan-cynk,
9) rozbiórka uszkodzonej posadzki płyty balkonowej
10) wykonanie nowej konstrukcji posadzki balkonu z wykorzystaniem materiałów firmy Weber,
11) naprawa uszkodzonych tynków balustrad
12) montaż taśmy w narożach płyty po obwodzie
13) ułożenie wykończenia płyty balkonowej płytkami mrozoodpornymi
14) wykonanie fugi elastycznej
15) hydrofibizacja ścian balustrady i fug +
16) wywóz gruzu
17) malowanie powierzchni balkonów od spodu farbą silikonową w kolorze istniejącej elewacji
18) naprawa ubytków balkonów:
a) ręczne usunięcie luźnych elementów podłoża wraz z dokładnym oczyszczeniem stali z rdzy,
b) zabezpieczenie antykorozyjne odsłoniętej stali,
c) wykonanie mineralnej warstwy sczepnej nakładają na zwilżoną powierzchnię ubytku
d) wypełnienie płytszych ubytków w konstrukcji o głębokości 0,5-2 cm.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w postępowaniu została złożona jedna oferta, która została odrzucona na podstawie art. 226 ust 1 3, 4 i6 ustawy Pzp (oferta niepodpisana).SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 116252,86 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 116252,86 PLN
| 2024-09-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |