Remont drogi powiatowej nr 1305T Cisów przez wieś na odcinku od km: 1+690 do km: 2+788.

Powiat Kielecki - Powiatowy Zarząd Dróg w Kielcach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00487674
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00487674/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-06 09:21
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d21750e4-a76c-4155-b717-e2874e481c5a
Identyfikator
9591645790
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR CIEŚLAŁomno, PL · lot 0
873 120,86 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00487674 z dnia 2024-09-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej nr 1305T Cisów przez wieś na odcinku
od km: 1+690 do km: 2+788.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kielecki - Powiatowy Zarząd Dróg w Kielcach

1.3.) Oddział zamawiającego: ul. Wrzosowa 44, 25-211 Kielce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291087120

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wrzosowa 44

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-211

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@pzdkielca.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pzdkielce.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pzdkielce.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi powiatowej nr 1305T Cisów przez wieś na odcinku
od km: 1+690 do km: 2+788.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d21750e4-a76c-4155-b717-e2874e481c5a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00487674

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00036869/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Remont drogi powiatowej nr 1305T Cisów przez wieś na odcinku od km: 1+690 do km: 2+788

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00403511

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZD.26.22.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1321679,97 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont drogi powiatowej nr 1305T przez wieś Cisów na odcinku od km: 1+690 do km: 2+788,
o długości 1098,00 m.
Zakres robót obejmuje m. in.:
a) rozebranie istniejących zjazdów z rur betonowych o śr. 40cm,
b) mechaniczne karczowanie krzaków i podszycia,
c) mechaniczne ścinanie poboczy gr. 10 cm oraz odmulenie rowów gł. 30 cm,
d) ręczne odmulenie rowu umocnionego elementami prefabrykowanymi (skarpy i dno),
e) wykonanie podbudowy w technologii MMC-E gr. 18 cm,
f) wykonanie w-wy wiążącej z betonu asfaltowego gr. 4 cm dla obciążenia ruchem KR-2,
g) wykonanie w-wy ścieralnej z betonu asfaltowego gr. 4 cm dla obciążenia ruchem KR-2,
h) remont przepustu drogowego o śr. 40cm,
i) wykonanie przepustów zjazdowych z rur HDPE o śr. 30 cm, 50 cm i 60cm ze ściankami ukośnymi,
j) oczyszczenie przepustów o śr. 2x60 cm (zamulenie 50%),
k) utwardzenie poboczy i nawierzchni zjazdów kruszywem gr. 8 cm,
l) wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego –
„P-17”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 873120,86 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 972990,95 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 873120,86 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H.U. „KOWEX” Piotr Cieśla

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6641920111

7.3.3) Ulica: Łomno 1G

7.3.4) Miejscowość: Łomno

7.3.5) Kod pocztowy: 27-225

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 873120,86 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-11-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-09-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane